MINI originálne servisné služby - Mini karosáreň a lakovňa MINI originálne servisné služby - Mini karosáreň a lakovňa

VITAJTE U PROFESIONÁLOV.

MINI CERTIFIKOVANÉ KAROSÁRNE A LAKOVNE.

Vaše MINI je originál – dbáme na to, aby ním aj zostalo.


Väčšia nehoda alebo len malý škrabanec v laku? Neželané chyby? Potrebuje váš interiér trochu lásky? Jasné, niektoré dobrodružstvá môžu zanechať stopy. Ale nebojte sa, vaša rodina MINI je tu, aby ich odstránila. A keďže my by sme nerobili žiadne kompromisy v oblasti estetiky a bezpečnosti, neočakávame to ani od vás. 


Naši odborníci v MINI certifikovaných karosárňach a lakovniach dokonale poznajú vaše MINI a obnovia ho do pôvodného stavu podľa najvyšších štandardov MINI – prispeje to nielen k zachovaniu hodnoty vášho MINI, ale aj k skutočnej radosti z jazdy.

MINI originálne servisné služby - Mini karosáreň a lakovňa, prezúvania kolies MINI originálne servisné služby - Mini karosáreň a lakovňa, prezúvania kolies

VAŠE MINI BUDE ZASE ŽIARIŤ.

MINI OPRAVA KAROSÉRIE A LAKU.

Či už menší náraz alebo nehoda, postaráme sa o to, aby ste sa opäť vydali na cestu bezpečne a v perfektnom stave. Všetky opravy sa vykonávajú podľa najvyšších štandardov kvality, s technickými odbornými znalosťami a najmodernejšími servisnými technológiami, aby vaše MINI zostalo originálne a zachovalo si svoju hodnotu.

MINI 3-dverové vo vulkanickej oranžovej farbe so šťastnou ženou sediacou v kufri MINI 3-dverové vo vulkanickej oranžovej farbe so šťastnou ženou sediacou v kufri

ZACHOVAJTE VAŠE MINI ORIGINÁLNE.

MINI ORIGINÁLNE DIELY.

MINI originálne diely sú starostlivo vyvinuté, skúšané a vyrábané tými najnáročnejšími procesmi. Každý diel, navrhnutý špeciálne pre vašu značku a model, zaisťuje optimálne prispôsobenie a výkon, zachováva integritu vášho MINI a pomáha udržiavať jeho hodnotu. Udržiavajte svoje MINI vo forme – zachovajte ho originálne. S MINI originálnymi dielmi.
Mini 3-dverové s modrou metalickou farbou crazy blue Mini 3-dverové s modrou metalickou farbou crazy blue

BLÁZNIVÁ FARBA, NALAKOVANÁ SPRÁVNE.

MINI CERTIFIKOVANÉ KAROSÁRNE A LAKOVNE.

Môžete dôverovať našim MINI certifikovaným karosériám a lakovniam, že vykonajú opravy vášho MINI podľa najvyšších štandardov kvality. Naši technici dostanú vaše MINI čo najrýchlejšie opäť do formy a späť na cestu. Náš ekologický ColorSystem nielenže vytvára výsledok, ktorý je identický s vašou pôvodnou farbou laku, ale zohráva svoju úlohu aj pri ochrane životného prostredia. A pokiaľ ide o prepracované viacfarebné lakovanie, radšej nerobte kompromisy – naši vysoko špecializovaní a vyškolení odborníci sú odhodlaní vrátiť MINI pôvodnú iskru.
MINI originálne servisné služby – MINI asistenčná služba 24/7 MINI originálne servisné služby – MINI asistenčná služba 24/7

JEDEN Z TÝCH DNÍ?

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA.

Nevyšiel vám výlet tak, ako ste plánovali? Nuž, dobrodružstvo občas niečo stojí. MINI asistenčná služba vám kryje chrbát, 24/7/365. Poskytneme vám všetky potrebné informácie a pomoc, ktorú potrebujete, aby ste sa dostali späť na cestu. Naša horúca linka vás spojí s našou širokou škálou služieb, vrátane našej siete MINI certifikovaných karosární a lakovní.