MINI SERVIS.

VITAJTE V RODINE.

Pre nás ste rodina. A rovnako ako rodina na seba vždy dáva pozor, aj my sa rovnako pozorne staráme o vaše MINI. Bez ohľadu na to, v akom MINI jazdíte, či už je úplne nové, staršie alebo úplne elektrizujúce, máme pre vás ten správny servis. Tu ste vy a vaše MINI vždy vítaní. Pretože servis je rodinná záležitosť.

PREČO ZVOLIŤ MINI SERVIS?

Tak ako ste vy a vaše MINI stvorení jeden pre druhého, MINI servis je stvorený pre vaše MINI. Ponúkame vám rôzne servisné služby, ako napríklad MINI Service Inclusive a MINI Value Service, aby sme zaistili, že pred vami budú len a len bezstarostné kilometre – bez ohľadu na to, na akom MINI jazdíte. Pretože nikto nepozná vaše MINI lepšie ako naši servisní špecialisti. Vždy sú tu, aby vám pomohli nájsť správne riešenie v každej situácii. Takže si môžete byť istí, že vaše MINI dostane ten najvyšší servisný štandard – s MINI originálnymi dielmi, aby bolo vždy 100 % MINI.

MINI SERVIS.

POĎME OSVIEŽIŤ VAŠE MINI.

Pokiaľ ide o vaše MINI, rozumieme vašim požiadavkám a ponúkame vám širokú škálu prispôsobených služieb, ktoré vylepšia váš jedinečný zážitok z jazdy v MINI. Postaráme sa o to, aby ste sa vždy cítili viac ako len zákazníci. Zarezervujte si termín ešte dnes a pridajte sa k rodine MINI. Už sa na vás tešíme.
Mini servis – clubman vchádzajúci do servisnej haly Mini servis – clubman vchádzajúci do servisnej haly

MINI SERVICE INCLUSIVE.

V TEJTO RODINE JE STAROSTLIVOSŤ NAVYŠE ZDARMA.

Keď sa stanete súčasťou tejto rodiny, bude starostlivosť o vás a vaše MINI len jednou z mnohých výhod. So službou MINI Service Inclusive sa môžete rozlúčiť s neočakávanými nákladmi na servis a privítať bezstarostnú jazdu. Zaplaťte len raz a užite si pokrytie všetkých zahrnutých služieb. Vaše MINI je potom vždy v tých najlepších rukách – u všetkých zúčastnených MINI servisných partnerov po celom svete. A ak chcete pre svoje MINI ešte viac, MINI Service Inclusive Plus pokrýva všetky zahrnuté služby, ako aj opotrebovanie počas vami zvoleného obdobia.

MINI Service - service inclusive MINI Service - service inclusive
MINI servis - 3-dverový hatchback vchádza do servisnej haly MINI servis - 3-dverový hatchback vchádza do servisnej haly

MINI VALUE SERVICE.

V TEJTO RODINE SA VECI VEKOM ZLEPŠUJÚ.

So službou MINI Value Service získate prémiovú starostlivosť. Staňte sa súčasťou tejto rodiny a užite si celý rad prémiových služieb pre akékoľvek MINI staršie ako 5 rokov – za atraktívnu a transparentnú all inclusive cenu. Po mnohých spoločných dobrodružstvách doprajte svojmu MINI lásku a starostlivosť, ktorú si zaslúži.

MINI servis - mini value service MINI servis - mini value service

MINI VALUE SERVICE: PRE KAŽDÉ MINI STARŠIE AKO 5 ROKOV.

Keď sa pripojíte k tejto rodine, vy a vaše MINI v nej zostanete veľmi dlho. Ak je vaše MINI staršie ako päť rokov, služba MINI Value Service vám ponúka celý rad servisných a iných služieb dokonale prispôsobených vašim potrebám.

  • Pre všetky potreby a každý model MINI.
  • Prémiový servis pre základné prvky ako je olej, microfiltre, brzdy a iné.
  • Využite atraktívnu a transparentnú all-inclusive cenu a ďalšie výhody navyše.
  • Zachovajte originál: Opravy len s použitím MINI originálnych dielov.
MINI servis - výhľad na krajinu z batožinového priestoru MINI servis - výhľad na krajinu z batožinového priestoru
MINI Service - Extended-Warranty MINI Service - Extended-Warranty

MINI PREDĹŽENÁ ZÁRUKA.

NA ČOM V TEJTO RODINE SKUTOČNE ZÁLEŽÍ, JE ZOSTAŤ SPOLU.

Súčasťou dobrodružstva je nikdy skutočne nevedieť, aké vzrušenie na vás a vaše nové MINI môže čakať na cestách. A keďže chceme, aby ste si spolu naplno užili každú minútu, na vaše auto sa vzťahuje záruka predajcu MINI počas prvých 24 mesiacov. Keďže vieme, že vzťah medzi MINI a jeho vodičom má tendenciu vydržať veľmi dlho, môžete si jednoducho predĺžiť záruku už pri objednávke svojho nového MINI až o päť rokov za malý príplatok. Znamená to, že poruchy si môžete nechať opraviť u ktoréhokoľvek zúčastneného MINI servisného partnera – na celom svete a bez nákladov navyše.

MINI servis - mini predĺžená záruka MINI servis - mini predĺžená záruka