PREČO MINI SERVIS? Nikto nepozná vaše MINI lepšie ako naši servisní odborníci.

MINI  Service

Skutočné priateľstvo sa musí pestovať.

Naši servisní odborníci sa postarajú o to, aby bolo vaše MINI pripravené na všetky druhy výziev. Vaše MINI poznajú lepšie ako vlastné topánky. Takže si môžete byť istý tým, že vášmu pokladu sa dostanú potrebné služby najvyššej kvality – a vždy s originálnymi dielmi MINI, aby všetko ostalo na 100 % MINI.

Vyškolení technici MINI

Originálne diely MINI

Originálne diely MINI

Vo vašom vozidle vždy používame len originálne náhradné diely MINI, vďaka ktorým je zaručená dokonalá výmena. Vyrábané sú podľa prísnych štandardov kvality značky MINI – pre vysokú presnosť osadenia. A samozrejme sa na ne vzťahuje 2-ročná záruka. Takže vaše MINI ostáva originálne a zachováva si lukratívnu predajnú hodnotu.

MINI Service Inclusive a Repair Inclusive

MINI Service Inclusive garantuje, že vaše MINI bude vždy v skvelej forme – a to za veľmi atraktívny jednorazový poplatok. Navyše máte možnosť predĺžiť 24-mesačnú záručnú dobu podľa vlastného želania (max. na X rokov) – pre pokoj na duši aj po uplynutí 24 mesiacov.

MINI Service Inclusive MINI Service Inclusive

Záruka MINI.

Záruka MINI.

Oprite sa do operadla a vychutnajte si istotu so zárukou MINI – našim stopercentným prísľubom, že ak sa niečo pokazí, dáme to bezplatne do poriadku. Poskytujeme dvojročnú záruku na celé vaše MINI (s výnimkou spotrebných dielov) – bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov!

Pripraviť sa, pozor, vyrážame s MINI.

Privezte svoje MINI k servisnému partnerovi a medzitým si oddýchnite v čakárni predajcu. So zárukou Fast Lane Service dostanete svoje MINI späť tak rýchlo, ako to len bude možné. Už za dve hodiny dokážu naši technici vymeniť olej, brzdové obloženie, pneumatiky a dokonca aj urobiť kompletnú obhliadku. Takže vaše MINI bude pripravené na ďalšiu jazdu v rekordne krátkom čase.

MINI Fast Lane

Postaráme sa aj o vás.

U predajcu MINI letí čas rýchlo. Kým čakáte na svoje MINI, než sa vráti ako nové, prečítajte si noviny, surfujte na internete s bezplatným pripojením k Wi-Fi, dajte si kávu a pozrite si úplne nové vozidlá MINI v showroome.