COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Servis - 100% MINI - MINI originálne diely MINI Servis - 100% MINI - MINI originálne diely

PREČO SERVIS S MINI.

Vy a vaše MINI ste stvorení pre seba. MINI Servis má pre vás vždy to správne riešenie.
Preto ponúkame množstvo riešení, ako je MINI Service Inclusive a MINI Value Service, aby sme zaistili, že to tak aj zostane - pre každý model MINI a pre všetky bezstarostné kilometre, ktoré stoja pred vami.
Nikto nepozná vaše MINI lepšie ako naši špeciálne vyškolení technici. Vždy sú k dispozícii, aby vám pomohli nájsť správne riešenie každej situácie. Tak si môžete byť istí, že dostane servis, ktorý potrebuje, na najvyššej úrovni - a vždy s MINI originálnymi náhradnými dielmi, aby bolo vždy 100% MINI.

MINI SERVIS V SKRATKE.

 

 • Pre každého. Nezáleží na tom, či je vaše MINI úplne nový alebo starší model.
 • Férové. Profitujte zo servisných ponúk šitých presne na mieru vašim potrebám.
 • Transparentné. Profitujte z našich servisných ponúk za all-inclusive cenu s MINI Value Service.
 • Všestranná. Takže môžete jazdiť vždy bez obáv.
 •  

Každý vodič MINI je vítaný v rodine MINI, pretože si všetci vážime rovnaké hodnoty a zdieľame nefalšovanú lásku k nim. Nakoniec, rodina je niečo, čo si naozaj nemôžete kúpiť. Je to však najlepšia hodnota za peniaze. Dobrá vec je, že svojej rodine môžete vždy dôverovať.
MINI Servis MINI Servis

VITAJTE V RODINE.

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rodina MINI je o spojení a dôvere - dôvera, že o všetko bude postarané. Preto sme hrdí, že vám môžeme predstaviť službu MINI Service Inclusive, s ktorou je o vaše MINI kompletne postarané jedinou platbou. Všetky servisné a údržbárske úlohy sú zahrnuté v zvolenom termíne. Služba Service Inclusive je k dispozícii aj pre vaše jazdené MINI. Pripojte sa k rodine MINI. Ak sa chcete dozvedieť ako, kontaktujte svojho MINI servisného partnera.

POĎME OMLADIŤ VAŠE MINI.

Pokiaľ ide o vaše MINI, rozumieme vašim požiadavkám a ponúkame vám širokú škálu služieb šitých na mieru, ktoré vylepšia váš jedinečný zážitok z jazdy v MINI. Postaráme sa o to, aby ste vždy cítili viac, ako len to, že sa o vás staráme. Zarezervujte si preto termín ešte dnes a pripojte sa k rodine MINI. Teším sa na stretnutie s vami.
MINI VÝMENA MOTOROVÉHO OLEJA - IKONA

MINI VÝMENA MOTOROVÉHO OLEJA.

MINI originálna výmena motorového oleja zaisťuje, že vaše vozidlo MINI bude vždy jazdiť čo najlepšie.
 • Vylepšený výkon motora a nižšia spotreba paliva
 • Dlhšia životnosť motora
 • Lepšia ochrana kritických komponentov proti korózii a opotrebovaniu
MINI BRZDOVÉ KOTÚČE A DOŠTIČKY - IKONA

MINI BRZDOVÉ KOTÚČE A DOŠTIČKY.

MINI servis originálnych servisných brzdových kotúčov a brzdových doštičiek je absolútne nevyhnutný pre bezpečnú jazdu s vašim MINI.
 • Profesionálna výmena MINI originálnych dielov
 • Ideálne a precízne zladenie s vaším modelom MINI
 • Vynikajúci brzdný výkon zaručuje maximálnu bezpečnosť
 • Výroba zo špeciálnej kombinácie materiálov zaručuje maximálny výkon a odolnosť
MINI ORIGINÁLNY MOTOROVÝ OLEJ A SERVIS MINI ORIGINÁLNY MOTOROVÝ OLEJ A SERVIS

MINI ORIGINÁLNY MOTOROVÝ OLEJ A SERVIS.

VÝKON. OPÄTOVNE NAPLNENÉ.

Úžasný výkon je aj vecou dobrej prípravy. MINI originálny motorový olej je špeciálne vyvinutý tak, aby čo najlepšie vyhovoval požiadavkám vášho MINI a je testovaný spoločnosťou MINI. Pomáha chrániť motor pred koróziou a poskytuje konzistentný výkon a dlhšiu životnosť motora.
Technológia aktívneho čistenia udržiava motor čo najčistejší a minimalizované odparovanie taktiež znižuje spotrebu oleja. Odbornosť v rámci služby MINI originálny motorový olej a servis je k dispozícii výlučne u vášho MINI servisného partnera.

MINI ORIGINÁLNE DIELY - MINI SERVIS A OPRAVA MINI ORIGINÁLNE DIELY - MINI SERVIS A OPRAVA

MINI ORIGINÁLNE DIELY.

ZACHOVAJTE ORIGINÁL. OSVOJTE SI HO.

Poskytujeme všetko, čo môžete vy a vaše MINI potrebovať. Naši špeciálne vyškolení technici sa postarajú o každú úlohu rýchlo a spoľahlivo podľa najvyšších štandardov. Použitím MINI originálnych náhradných dielov udržiavame vaše MINI 100% MINI.
MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA - MINI SERVIS MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA - MINI SERVIS

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA - POMOC JE NA CESTE.

Jazda s vašim MINI je vždy zábavná. Môžu sa však vyskytnúť nepredvídané udalosti. Práve pre také prípady je tu MINI asistenčná služba. Stačí jeden hovor a pomoc je na ceste - telefonicky alebo priamo na mieste.

Kedykoľvek, kdekoľvek a čokoľvek - s vašim MINI môžete jazdiť bezpečne s vedomím, že naši odborníci vás a vaše MINI znova uvedú do pohybu.

MINI TELESERVICES - MINI SERVIS MINI TELESERVICES - MINI SERVIS

MINI TELESERVIS.

MINI Teleservices robia váš život jednoduchším. V skutočnosti omnoho jednoduchším. Jednoducho si musíte zvoliť svojho MINI servisného partnera a všetko ostatné prebehne automaticky. Vaše MINI dohliada na všetko - od batérie až po dátum nasledujúcej servisnej prehliadky. To vám poskytne pokoj na duši a znamená to, že sa môžete sústrediť na to, čo leží pred vami - bezproblémová cesta. A najlepšie je: Služby MINI Teleservices sú bezplatné v každom aute s balíkmi MINI Connected alebo Intelligent Emergency Call.