PREČO MINI SERVIS? Nikto nepozná vaše MINI lepšie ako naši servisní odborníci.

MINI  Service

O SKUTOČNÉ PRIATEĽSTVO JE POTREBNÉ SA STARAŤ.

Naši servisní odborníci poznajú Vaše MINI lepšie ako vlastné topánky, a preto sa s radosťou postarajú o to, aby bolo pripravené na všetky druhy výziev. S použitím originálnych dielov MINI si môžete byť istí, že sa Vášmu autu dostanú vždy potrebné služby tej najvyššej kvality. 

Vyškolení technici MINI

Originálne diely MINI

ORIGINÁLNE DIELY MINI.

Pri servise vášho vozidla používame výhradne iba originálne náhradné diely MINI, ktoré sú pre vysokú presnosť osadenia vyrobené podľa prísnych kvalitatívnych štandardov značky. Iba tak totiž zostane vaše MINI originálom so zachovanou lukratívnou predajnou hodnotou. Na všetky diely sa samozrejme vzťahuje 2-ročná záruka.

MINI SERVICE INCLUSIVE A REPAIR INCLUSIVE

MINI Service Inclusive garantuje, že vaše MINI bude vždy v skvelej forme – a to za veľmi atraktívny jednorazový poplatok. Navyše máte možnosť predĺžiť 24-mesačnú záručnú dobu podľa vlastného želania (max. na X rokov) – pre

vašu osobnú spokojnosť aj po uplynutí 24 mesiacov.

MINI Service Inclusive MINI Service Inclusive

Záruka MINI.

ZÁRUKA MINI.

Pohodlne sa oprite do sedadla a vychutnajte si pocit istoty vďaka záruke MINI – naším stopercentným prísľubom, že ak sa niečo pokazí, bezplatne sa o to postaráme. Poskytujeme dvojročnú záruku na celé vaše vozidlo (s výnimkou spotrebných dielov)- bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov!)

PRIPRAVIŤ SA, POZOR, VYRÁŽAME.

Privezte svoje MINI k servisnému partnerovi a medzitým si oddýchnite v čakárni predajcu. So zárukou Fast Lane Service dostanete svoje MINI späť tak rýchlo, ako to len bude možné. Už za dve hodiny dokážu naši technici vymeniť olej, brzdové obloženie, pneumatiky a dokonca aj urobiť kompletnú obhliadku. Takže vaše MINI bude pripravené na ďalšiu jazdu v rekordne krátkom čase.

MINI Fast Lane

dam Image

POSTARÁME SA AJ O VÁS.

U predajcu MINI letí čas skutočne rýchlo. Kým sa vaše vozidlo vráti ako nové, vy máte možnosť skrátiť si čakanie čítaním novín či surfovaním na internete s bezplatným pripojením k Wi-Fi. Alebo si dáte kávu a prezriete si úplne nové vozidlá MINI v našom showroome. Je to iba na vás!