MINI 5-door
MINI 5-DVEROVÉ

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 5-door Hatch MINI 5-door Hatch

NOVINKA PRICHÁDZA.

Milovaná klasika – MINI hatchback v 5-dverovej verzii – teraz ponúka ešte oveľa viac!

EŠTE VIAC LÁSKY.

Spoznajte nové MINI 5-dverové. Tento svetoznámy agilný a dobrodružný mestský prieskumník teraz prichádza v osvieženej a ešte energickejšej verzii. So všetkými vylepšeniami, vďaka ktorým je tento atraktívny model stále ozajstnou ikonou, ale s ešte širšou ponukou pôžitkov: viac miesta pre vás aj pasažierov, modernizované klasické prvky a ešte viac zábavy z brázdenia mesta s vašimi priateľmi!
VYBRANÉ PRVKY

KVALITA A CHARAKTER.

Dynamické ako vždy, charakteristické a nezameniteľne štýlové – nové MINI 5-dverové je ikona s prepísanou definíciou, ktorá ponúka ešte viac príležitostí a viac zábavy. Nové prvky, ako napríklad bočné mriežky s LED smerovkami, pridávajú korenie ku hodnotnému vzhľadu. Inovatívny dizajn kolies s frézovanými lesklými striebornými povrchmi a LED predné svetlomety so zatmaveným vnútorným pokladom pridávajú nespochybniteľnú eleganciu. Interiér očarí rafinovanými detailmi ako je napríklad vylepšený športový kožený volant. A sú tu aj všetky intuitívne a inovatívne technológie, pre zaručenie najlepšieho jazdného zážitku.
TO NAJLEPŠIE
EXTERIÉR
INTERIÉR

NECH JE VAŠE!

PONUKA

CHCETE VYRAZIŤ NA MINI CESTU HNEĎ TERAZ?

Nové MINI 5-dverové už sa nevie dočkať, že vás tiež spozná. Pozrite si našu online ponuku modelov, dostupných ihneď!
MINI 5-door Hatch
MINI 5-door Hatch

POZRITE SA BLIŽŠIE.

Zistite viac o ohromujúcich detailoch nového MINI 5-dverového – modelu plného odvahy a prekvapení.
 MINI 5-door
MINI 5-DVEROVÉ