Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PRESKÚMAŤ MINI

PREFEROVANÝ PREDAJCA

MINI HATCHBACK A MINI CABRIO.
PRIPRAVENÉ NA VÝLET DO MESTA.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Objavte MINI hatchback so všetkým, čo obsahuje jeho 3-dverová a 5-dverová verzia, ako aj MINI Cabrio. Sú tu, sú úchvatné a sú dokonalo pripravené preskúmať ďalšie zákutia mesta.
MINI HATCH

OTVORENÉ NEBO

Toto sú tri najlepšie spôsoby pohybu po meste: ikonické 3-dverové MINI hatchback s jeho zábavným pocitom motokáry, 5-dverové MINI hatchback s priestorom pre ešte viac... zábavy a MINI Cabrio – dokonalé pre mestský výlet s nebom nad hlavou. Objavte všetko, čo vám ponúkajú a pozrite sa na mesto inak.
MINI HATCH

MOTOKÁROVÁ ZÁBAVA V MESTE

Toto je skutočná ikona – štýlu, originality, zábavy. Toto malé, ale silné auto, vás v uliciach ozaj ohromí. Pocíťte charizmu jeho odkazu. Nechajte sa odviezť štýlovo. Nechajte sa uniesť pocitom motokáry počas jazdy. Zvoľte si 3-dverové MINI hatchback za svojho sprievodcu po meste.

TEN ISTÝ ORIGINÁL, VIAC PRIESTORU

Prichádza ďalšia ikona štýlu – ale vo väčšom vydaní. 5-dverové MINI hatchback je pripravené ponúknuť ešte viac: viac dverí, viac miesta pre nohy aj hlavu, viac zábavy! Pasuje vaša povaha k 5-dverovému MINI hatchback?
MINI HATCH
MINI CONVERTIBLE

OTVORENÉ VŠETKÉMU

Otvorte strechu a pocíťte vzduch. Medzi nebom a vodičom MINI Cabrio niet žiadnej prekážky. Je ostré, drzé, ale štýlové – toto auto má charakter. Otvorte sa a prečistite si hlavu – čakajú na vás ďalšie zážitky v meste!
Kľúčové prvky

ZVOĽTE SI SVOJE MINI

MINI je najlepšou voľbou pre jazdu po meste. Lenže ktoré si vybrať?

V ponuke sú rozličné možnosti, ktoré vyhovejú vašim konkrétnym potrebám.

Ktoré MINI ukradne vaše srdce?

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunutím zmeníte farbu

48 HODÍN S MINI HATCHBACK A MINI CABRIO

Ponuka

Vyberte si zo skvelých ponúk.

Hneď dostupné - pripravené stať sa vašim.

ZOZNÁMTE SA S MINI.

Vyberte si z vynikajúcej ponuky MINI už od 207 EUR mesačne. Všetky sú hneď dostupné a pripravené stať sa vašimi.

NÁJDITE SVOJHO PREDAJCU

MINI HATCH

ŠTÝLOVÉ VOĽBY

MINI hatchback a MINI Cabrio poskytujú bohatú ponuku pre výnimočných vodičov, ktorí si cenia jedinečnosť. Zvýraznite svoju originalitu na uliciach skutočným štýlom.