MINI 3-door
MINI 3-DVEROVÉ

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 3-door Hatch MINI 3-door Hatch

KLASIKA PO NOVOM.

NOVÉ MINI 3-DVEROVÉ SA NEVIE DOČKAŤ ĎALŠÍCH OBDIVNÝCH POHĽADOV A ZÁKRUT.

EŠTE LEPŠIE VYLADENÉ.

Ikonické MINI vo forme 3-dverového hatchbacku sa drží svojho rebelského ducha a nezameniteľnej siluety s ešte živšou vitalitou a odhodlaním než kedykoľvek predtým. Je vyladené pre ešte viac zábavy, miluje ostré zákruty a tesné priestory. Vzrušenie spája s eleganciou a extra dávkou výkonu, ktorá dvíha legendárny pocit motokáry na novú úroveň.
VYBRANÉ PRVKY

UNIKÁT.

Nové MINI 3-dverové, pozoruhodne živé a nespochybniteľne štýlové, tvorí svoju vlastnú triedu. Dynamické línie a robustnejší dizajn prednej časti s väčšou mrežou umocňujú celkový športový vzhľad a provokujú k ďalším dobrodružstvám. Je to však jedinečná viacfarebná strecha, ktorá je ultimatívnym magnetom na pohľady. K tomu všetkému sa pridáva vylepšený dizajn úžasného interiéru s inteligentnými intuitívnymi technológiami a rozličné možnosti individualizácie, ktoré vám umožnia premeniť vaše MINI na ozajstný unikát.
TO NAJLEPŠIE
EXTERIÉR
INTERIÉR

NECH JE VAŠE!

PONUKA

VYRAZTE ZA DOBRODRUŽSTVOM S MINI HNEĎ TERAZ!

Nové MINI 3-dverové už sa nevie dočkať, že vás prevezie. Pozrite si našu online ponuku modelov, dostupných ihneď!
MINI 3-door Hatch
 MINI 3-door
MINI 3-DVEROVÉ