Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PREFEROVANÝ PREDAJCA

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS CLUBMAN.
MIMORIADNE DRSNÉ.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Prichádza nové MINI John Cooper Works Clubman. S enormným výkonom, dych berúcim zrýchlením a s vlastnosťami zlého chlapca. Pripravené na trať. Najdrsnejšie MINI všetkých čias. Ste dostatočne drsní na to, aby ste sa mu vyrovnali?
CLUBMAN

NAJDRSNEJŠÍ TEST

Neskrotný pretekársky duch a neustála ochota posúvať limity. Toto vozidlo stavia jazdca pred najdrsnejší test. Ste dostatočne drsní, aby ste v ňom mohli jazdiť? A dokážete ho skrotiť?
MINI CLUBMAN JCW

POCÍTITE SILU

Nové MINI John Cooper Works Clubman má nepredstaviteľný výkon 225 kW (306 k). Očarujúca sila vzbudí v každom vodičovi obrovskú dávku emócií za volantom.
MINI CLUBMAN JCW

OTÁZKA SEKÚND

Koľko trvá, kým sa veci stanú naozaj dôležitými? V novom MINI John Cooper Works Clubman to trvá iba pár sekúnd. Z 0 na 100 km/h zrýchli za 4,9 sekundy. Vozidlo je mimoriadne temperamentné a vždy pripravené poskytnúť vám zážitky porovnateľné s jazdou na okruhu.
Kľúčové prvky

DRSNÝ HRÁČ

Nový model MINI John Cooper Works má rád drsnú hru. Avšak, nemáte to tak radi aj vy? Výkon 225 kW (306 k) a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy očaria skúsených jazdcov, ktorí radi posúvajú svoje limity.
MINI CLUBMAN JCW
Výrazný charakter najviac ocenia tí, ktorí majú rovnaké črty. Máte vysoké nároky, hľadáte výnimočnosť a stále si staviate nové náročné výzvy? V tom prípade ste práve našli ideálneho spoločníka na cesty.

PRIHLÁSTE SA NA JAZDU S MINI

ZOZNÁMTE SA S NAJSILNEJŠOU RODINOU

Ponuka

Vyberte si zo skvelých ponúk.

Hneď dostupné - pripravené stať sa vašim.

ZOZNÁMTE SA S MINI.

Vyberte si z vynikajúcej ponuky MINI už od 207 EUR mesačne. Všetky sú hneď dostupné a pripravené stať sa vašimi.

NÁJDITE SVOJHO PREDAJCU

MINI CLUBMAN JCW

SPOZNAJTE NÁŠ NAJVÝKONNEJŠÍ MOTOR

Náš najvýkonnejší motor teraz získate v modeloch MINI Clubman, MINI Countryman, MINI Cabrio a MINI 3-dverové.

S výkonom až 225 kW (306 k) sa modely John Cooper Works zameriavajú na tých, ktorí vyžadujú maximálny výkon a výrazný vzhľad.