MINI John Cooper Works
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works MINI John Cooper Works

VZRUŠENIE NA POVEL.

MINI John Cooper Works Clubman je pripravené na preteky.

SILA NA ROZDÁVANIE.

MINI John Cooper Works Clubman je pravou esenciou nezabudnuteľného zážitku z motoristického športu. Dynamické, výkonné a agilné, zároveň však aj exkluzívne – toto úžasné vozidlo je pripravené ovládnuť ulice mesta a dobyť pretekárske okruhy. Pripravte sa na neskutočne vzrušujúcu silu.
VYBRANÉ PRVKY

VO SVOJEJ VLASTNEJ TRIEDE.

Svalnatá figúra, silný charakter a mohutný rev sú iba niektoré z typických charakteristík, ktoré definujú tohto exkluzívneho čerta na kolesách. Aerodynamický predný nárazník zvýrazňuje pretekárskeho ducha vozidla a jeho športový zadný spojler naznačuje, že toto bude ťažký súper. Aj keď na dynamiku poukazuje mnoho ďalších atraktívnych dizajnových detailov, napríklad kryty zrkadiel alebo bočné mriežky, skutočné vyniká predovšetkým vďaka svojim výkonom. Dych vyrážajúca akcelerácia na 100 km/h iba za 4,9 sekundy, pod ktorou je podpísaný motor s výkonom 306 koní, sú čísla, zapísané v rodnom liste legendy.
TO NAJLEPŠIE
EXTERIÉR
INTERIÉR
PONUKA

TAK BLÍZKO.

MINI John Cooper Works Clubman môže byť bližšie než si myslíte. Pozrite si našu online ponuku vozidiel a objavte modely, dostupné ihneď!
MINI John Cooper Works
MINI John Cooper Works

STÁLE JE ČO OBJAVOVAŤ.

Zistite viac o vynikajúcich kvalitách pretekársky talentovaného MINI John Cooper Works Clubman.
MINI John Cooper Works
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo