Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PREFEROVANÝ PREDAJCA

NOVÉ MINI CLUBMAN.
VIAC DVERÍ DO SVETA.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Nové MINI Clubman je tu. Štýlové ako vždy. A teraz je priestrannejšie ako kedykoľvek predtým. Je pripravené očariť a prekvapiť vás. Otvorte sa novým perspektívam s novým MINI Clubmanom so šiestimi dverami.
MINI CLUBMAN

OTVORTE SA NOVÝM PERSPEKTÍVAM

Nové MINI Clubman je plné prekvapení. Klasický dizajn, ktorý si v priebehu rokov získal srdcia pravých estétov, zostal zachovaný. Oživujú ho však jedinečné detaily ako napríklad zadné svetlá s motívom vlajky Union Jack. Šesť dverí a priestranný batožinový priestor ponúkajú množstvo nových možností! Inovatívne technologické riešenia, ako MINI Connected Systems, sú tu na to, aby vám priniesli potešenie z jazdy vo všetkých možných situáciách.
MINI CLUBMAN

OTVORTE SA JEDINEČNOSTI

Jedinečný dizajn bol vždy silnou stránkou modelu MINI Clubman. Ani nová verzia v tejto oblasti nesklame a prináša úžasné prvky ako nové LED zadné svetlá s motívom vlajky Union Jack. Farbu nového MINI Clubman si môžete vybrať zo širokej palety jedinečných odtieňov vrátane úžasného červeného odtieňa nazvaného Indiánske leto.
MINI CLUBMAN

VIAC MIESTA NA VAŠE NÁPADY

Nový MINI Clubman má šesť dverí, neuveriteľne priestranný batožinový priestor s objemom od 360 do 1 250 litrov a je pripravený na viac! Ponúka pohodlný priestor dokonca až pre piatich cestujúcich, čím sa z neho stáva rozumná voľba pre rodinné auto. Krídlové dvere umožňujú lepší prístup do batožinového priestoru a jednoduchšie nakladanie a vykladanie batožiny.
Hlavné prvky

JEDNO MINI PRE VŠETKÝCH

Nové MINI Clubman ponúka mnohé výhody, ktoré oceňujú vodiči s rôznymi záujmami. Jeho elegantný a svieži dizajn ocenia skutoční znalci. Je skonštruovaný s dôrazom na praktické využitie a je v ňom zabudovaná špičková technológia na uľahčenie každodenného cestovania. A hoci má mesto v krvi, dnes je viac ako kedykoľvek predtým pripravené vyraziť na víkendové dobrodružstvá mimo mesto.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posunutím zmeníte farbu

VYSKÚŠAJTE JAZDU s MINI

Ponuka

Vyberte si zo skvelých ponúk.

Hneď dostupné - pripravené stať sa vašim.

ZOZNÁMTE SA S MINI.

Vyberte si z vynikajúcej ponuky MINI už od 207 EUR mesačne. Všetky sú hneď dostupné a pripravené stať sa vašimi.

NÁJDITE SVOJHO PREDAJCU

MINI CLUBMAN

NEVIETE SA ROZHODNÚŤ?

Vďaka svojim ikonickým krídlovým zadným dverám predstavuje nové MINI Clubman skvelú voľbu pre ľudí s osobnosťou.

Jedinečne spája všestrannosť, priestrannosť, remeselnú zručnosť a výkon tak, aby ste si vychutnali maximálny pôžitok z jazdy.