MINI Clubman
MINI Clubman

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI CLUBMAN MINI CLUBMAN

MINI CLUBMAN.

OTVORTE VIAC DVERÍ.

OTVORTE SA PRE MINI CLUBMAN.

Dovoľte, aby sme vám predstavili najsofistikovanejšie, najvšestrannejšie a najpriestrannejšie MINI, aké kedy vzniklo. Len čo nasadnete za volant, nové MINI Clubman vám otvorí viac dverí k vzrušujúcim novým horizontom. S piatimi sedadlami a šiestimi dverami vám umožní maximalizovať vaše jazdy. Veľkorysý batožinový priestor sa dá rozšíriť až na 1250 litrov, pre ešte viac miesta na vaše plány. K tomu navyše vám špičkový pohon všetkých kolies ALL4 dá do rúk ešte viac kontroly na každej ceste a urobí vozidlo dokonalým pre každý účel a každé ročné obdobie.
VYBRANÉ PRVKY

OTVORTE SA NOVÝM PERSPEKTÍVAM.

Nové MINI Clubman je plné prekvapení. Klasický dizajn, ktorý si za dlhé roky získal srdcia pravých estétov, bol zachovaný, osviežil sa však atraktívnymi detailmi, ako sú napríklad zadné svetlá Union Jack, 6 dverí a veľký batožinový priestor, pre kopu nových možností! K tomu sa pridávajú inovatívne technologické riešenia, ako napríklad systémy MINI Connected, pre zjednodušenie vášho jazdného zážitku všetkými možnými spôsobmi.
TO NAJLEPŠIE
EXTERIÉR
INTERIÉR

NECH JE VAŠE!

PONUKA

BLIŽŠIE NEŽ SI MYSLÍTE.

Vaše nové MINI Clubman sa teší na zoznámenie s vami. A môže byť bližšie, než si myslíte. Kliknite na našu online ponuku modelov, ktoré sú dostupné ihneď!
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN

OTVORTE SA PRE VIAC.

Na MINI Clubman je stále čo objavovať! Preskúmajte všetky detaily tohto úžasného vozidla, otvoreného novým dobrodružstvám.
 MINI Clubman
MINI Clubman