Maximálne transparentný servis.

dam Image

Starostlivosť o vaše MINI.

Individuálna podpora pre každý kilometer. Spoločnosť MINI má jasnú úlohu: vy si môžete dopriať potešenie z jazdy v MINI a servisní odborníci spoločnosti MINI sa postarajú o to, aby sa zábava nikdy nevytratila. Skúsení odborníci zo servisného tímu spoločnosti MINI sú niečo ako profesionálni osobní fitnes tréneri vášho MINI. Presne vedia, čo vaše MINI potrebuje, a zaobchádzajú s ním opatrne od masky chladiča až po zadné svetlá. 

Na priateľstvo!

Skutočné priateľstvo sa musí pestovať bez ohľadu na dĺžku jeho trvania. Naši servisní odborníci sa postarajú o to, aby bolo vaše MINI pripravené na všetky druhy výziev a nikdy vás nesklamalo. Doprajte si atraktívnu ponuku služieb, ktoré vykonávajú naši servisní odborníci – napríklad výmenu brzdového obloženia alebo službu MINI Service Engine Oil. Podrobnejšie informácie vám poskytne servisný partner MINI. 

dam Image

Motorový olej: v poriadku!

Pre dlhodobo fungujúci motor.

Služba MINI Service Engine Oil je viac než len výmena motorového oleja. Zahŕňa aj predbežnú obhliadku – napríklad bŕzd a pneumatík. So servisným intervalom     30 000 km alebo 2 roky je služba MINI Service Engine Oil zároveň aj finančne výhodná a pomáha predĺžiť životnosť vášho MINI.

 

Služba výmeny motorového oleja MINI zahŕňa:

  • výmenu motorového oleja vrátane likvidácie starého oleja,
  • vyčistenie olejového filtra,
  • nastavenie zobrazenia servisných údajov,
  • nastavenie zobrazenia servisných údajov v súlade so špecifikáciou výrobcu,
  • prácu a materiál.

   

Naša ponuka: 00,00 €*

*Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

dam Image

Brzdy: v poriadku!

Nové brzdové obloženie – pre väčšiu bezpečnosť.

Najlepší výkon motora si vyžaduje aj vysokovýkonné brzdy.

S originálnymi brzdami MINI sa môžete spoľahnúť na najkratšiu brzdnú dráhu, najvyššiu úroveň bezpečnosti a maximálne spomalenie za každých okolností.

 

Výmena brzdového obloženia zahŕňa:

  • výmenu brzdového obloženia,
  • vyčistenie senzora brzdového obloženia,
  • vyčistenie bŕzd,
  • nastavenie zobrazenia servisných údajov v súlade so špecifikáciou výrobcu,
  • prácu a materiál.

     

Naša ponuka: 00,00 €*

*Ponuka pre MINI One R56 (vozidlá s benzínovým motorom)

dam Image

PREDNÉ BRZDOVÉ KOTÚČE.

Špičkový materiál pre špičkovú účinnosť bŕzd.

Brzdy modelu MINI Cooper S sú zaťažované viac ako brzdy modelu MINI One. To je dôvod, prečo sú brzdové kotúče MINI vyvinuté špeciálne pre konkrétny modely. Kotúče sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov a sú dokonale zosúladené s brzdovým obložením MINI.

dam Image

Výmena batérie.

Energia pre elektrický systém vozidla.

Originálne batérie MINI spoľahlivo dodávajú energiu potrebnú na štartovanie. Funkcie na šetrenie energiou (napríklad funkcia Start/Stop) a komfortné funkcie (napríklad chladenie pri zastavení) však po výmene batérie fungujú spoľahlivo len vtedy, ak bola batéria správne nastavená.

Špeciálne služby pre vaše MINI.

Čím dlhšie vlastníte MINI, tým viac sa vám bude páčiť typická jazda na spôsob motokáry. A aby sa táto zábava nevytratila, ponúkame vám balík MINI Service & Care. S týmto špeciálnym servisným balíkom si vaše MINI zachová špičkovú formu, aby ste si mohli vždy dopriať radosť z jazdy ako v úplne novom vozidle. 

Originálne diely MINI a servis MINI: bezkonkurenčné z hľadiska hodnoty.

Pre vaše MINI vždy len to najlepšie: Servis na vozidlá MINI, ktorý vykonávajú skúsení servisní odborníci, v kombinácii s kvalitou a dokonalou montážou originálnych dielov. Takto si dlhodobo zaistíte dobrý stav vášho MINI a vyššiu hodnotu pri jeho prípadnom predaji v budúcnosti. Vždy MINI – vždy skutočné. 

 

Atraktívne a stabilné ceny pri plnom záručnom krytí.

Služba MINI Service & Care si zachováva transparentnosť po všetkých stránkach a v každom zmysle. Získate presnú informáciu o tom, koľko bude služba stáť. A bude stáť menej, ako by ste si mysleli. Dodatočná záruka: 2-ročná záruka na všetky použité originálne diely MINI. 

Právna poznámka

* Ponuka vrátane 20 % DPH, platné do 28. 2. 2017 u všetkých partnerov MINI. Prípadné ďalšie práce sa účtujú osobitne. Právo na prípadné chyby a opomenutia je vyhradené.