ROZMERY

KOMPAKTNÉ A ELEKTRICKÉ.

Vaše dokonalé MINI je vzdialené iba na jediné kliknutie, chceme vám však pomôcť vybrať si presne ten model, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám. Dôležitý faktor, ktorý sa pri voľbe vozidla často prehliada, sú jeho rozmery. Poznať presné miery je nevyhnutné. Tento návod sme vytvorili, aby sme vám umožnili zistiť viac o čisto elektrickom MINI Cooper a presvedčili vás, prečo je dobré poznať tieto čísla.

Čisto elektrické MINI - rozmery Čisto elektrické MINI - rozmery Čisto elektrické MINI - rozmery
Čisto elektrické MINI - rozmery – parkoviská a garáže

PARKOVISKÁ A GARÁŽE.

Ak vlastníte garáž, chcete si byť istí, že sa vaše MINI zmestí do priestoru, ktorý v nej máte. A nie všetky garáže sú rovnako veľké. Nové čisto elektrické MINI Cooper je 3 858 mm dlhé (Cooper S: 4 036 mm), 1 928 mm široké (vrátane vonkajších zrkadiel) a 1 460 mm vysoké.

PRIEMER OTÁČANIA 10,8 M.

Priemer otáčania vozidla je minimálny priestor, ktorý potrebuje, aby sa otočilo v plnom kruhu. Nové čisto elektrické MINI Cooper má priemer otáčania iba 10,8 metra, takže napriek extra priestoru ponúka agilné manévrovacie schopnosti v uliciach mesta, hustej premávke a výborným výhľadom vám pomôže udržať si prehľad o krajnom rozsahu jeho pohybu.

Čisto elektrické MINI – rozmery – priemer otáčania
Čisto elektrické MINI – rozmery – kolesá a pneumatiky

16-18” DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY.

Naša ponuka diskov kolies z ľahkej zliatiny rozmeru 16-18” s elegantným aj športovým dizajnom zlepší jazdu a dodá vášmu novému čisto elektrickému MINI Cooper obzvlášť individuálny vzhľad. Stačí si zvoliť výkonnostnú verziu a následne si vybrať z príslušnej ponuky letných a zimných kolies.

Rozmer kolies je však subjektívny a skutočne závisí od vášho vkusu a vašich priorít. Tak 16" ako aj 18" kolesá vám každopádne poskytnú dostatočný komfort aj na nerovnom povrchu cesty. 18" kolesá vyzerajú fantasticky, sú však trochu ťažšie, čo môže mať vplyv na spotrebu. Podrobnejšie konzultácie vám poskytne váš preferovaný predajca MINI – a možno si nejaké rozmery dokážete porovnať aj pri skúšobnej jazde.