mini connected – ikona konektivity mini connected – ikona konektivity

MINI.

ZAŽITE PLYNULÚ KONEKTIVITU.

mini connected – cesta – počiatočný bod mini connected – cesta – počiatočný bod
mini connected – aplikácia – dotyková obrazovka mini connected – aplikácia – dotyková obrazovka

VÁŠ DOKONALÝ SPOLUJAZDEC.

MINI Connected je osobným asistentom vašej mobility, ktorý vám pomôže naplánovať si cesty, nájsť svoje vozidlo a diaľkovo ovládať jeho určité funkcie. Jeho inteligentné a intuitívne funkcie a exkluzívny dizajn dotykovej obrazovky urobia jazdu vo vašom MINI ešte komfortnejšou, bezpečnejšou a zábavnejšou. Aplikácia MINI sa pripojí k vášmu MINI ako priamy digitálny most medzi vaším smartfónom a vaším vozidlom. Poskytne vám tiež jednoduchý prístup k najrelevantnejším informáciám o vašom MINI.

mini connected – cesta – hlasové ovládanie mini connected – cesta – hlasové ovládanie

VÁŠ HLAS JE VAŠÍM POVELOM.

Vďaka funkcii Natural Language Understanding* (NLU, porozumenie prirodzenému jazyku) vaše MINI rozozná váš prirodzený hlas. Svoje vozidlo tak môžete ovládať pomocou ikonického MINI hlasového ovládana a získať prístup k informáciám aj funkciám prostredníctvom hovoreného slova. Dokonca si ani nemusíte pamätať žiadne konkrétne povely. Navyše, pri použití Apple CarPlay môžete tiež aktivovať Siri na svojom iPhone dlhým podržaním stlačeného tlačidla hlasového ovládania na volante.

* Funkcia zatiaľ nie je dostupná v slovenskom jazyku, iba vo vybraných svetových jazykoch.

mini connected – položka v kalendári – ikona mini connected – položka v kalendári – ikona

NIEČO EXTRA NA CESTU.

MINI Connected vám poskytuje aktuálne informácie, udržiava vás v spojení a baví vás po celú cestu. Len čo pripojíte svoj smartfón k multimediálnemu systému, môžete telefonovať, alebo počúvať obľúbenú hudbu s krištáľovo čistým prednesom cez vysoko kvalitný audio systém. Navyše máte komfortný prístup k množstvu aplikácií, vrátane tých od externých poskytovateľov. Takto si môžete vychutnať svoje obľúbené streamovacie služby, napríklad Spotify. A ak si to prajete, na dlhých cestách sa k vám môže dokonca pridať Siri, ako asistent prostredníctvom hlasového ovládania.*

* Apple CarPlay je k dispozícii iba v kombinácii s navigáciou MINI Connected Plus. Pre Siri nie je k dispozícii slovenský jazyk. Ďalšie informácie nájdete v sekcii otázok a odpovedí (FAQ).

mini connected – ikona navigácie mini connected – ikona navigácie

VŠETKO ZMAPOVANÉ.

Inteligentný MINI Connected navigačný systém vám umožní naplánovať si trasu už z komfortu vášho domova. Vyhľadajte si cieľ v aplikácii MINI a pomocou funkcie Send-to-Car sa itinerár odošle do vášho MINI. Na vašej ceste vám bude poskytovať plynulú navigáciu od štartu až do cieľa – a umožní vám naplánovať si na trase akúkoľvek udalosť. Vďaka tomu môžete sebavedome vyraziť kamkoľvek. A keďže sa navigačné mapy aktualizujú automaticky na najnovšie dostupné, tento systém vám nielen ušetrí čas, ale vám tiež pomôže znížiť spotrebu.

MINI Connected – Concierge Service – zaujímavé miesta MINI Connected – Concierge Service – zaujímavé miesta
MINI Connected – zaujímavé miesta – ikona MINI Connected – zaujímavé miesta – ikona
MINI Connected – Concierge Service – zaujímavé miesta MINI Connected – Concierge Service – zaujímavé miesta

ZAUJÍMAVÉ MIESTA NA DOSAH.

Predstavte si, že máte na svojej trase pár odbočiek. Jediným kliknutím môžete preniesť zaujímavé miesta, ktoré ste si našli online – napríklad obchody, čerpacie stanice, bankomaty alebo reštaurácie – do vášho vozidla. Váš MINI Connected navigačný systém sústredí všetky vaše destinácie na jednom mieste. Tie, ktoré stále potrebujete, ale aj tie, ktoré objavujete. Navyše, na povel tlačidla získate prístup k nonstop službe MINI Concierge Service*, ktorá je zdrojom informácií, vyhľadávania kontaktov a poskytovania praktických tipov na cestu.
MINI Connected – ikona premávky MINI Connected – ikona premávky

DOPRAJTE SI ČAS.

Zvyknete sa často zdržať v hustej premávke? Pomocou RTTI sa jej môžete vyhnúť. Táto pokročilá navigačná funkcia neustále sleduje situáciu v premávke a v reálnom čase vás upozorní na nehody aj práce na ceste, vrátane varovania pred hrozbou a obchádzkou. Odporučí vám alternatívnu trasu a privedie vás do cieľa cesty najrýchlejšie, ako je to možné. A zároveň dostanete aktuálne predpovede počasia. Vaše cesty tak budú nielen lepšie organizované, ale aj oveľa menej stresujúce.
mini connected – dotykový displej – hlavná jednotka mini connected – dotykový displej – hlavná jednotka
mini connected – ikona navigácie mini connected – ikona navigácie

PRÍSTUP A INTERAKCIA NA DIAĽKU.

Mám zamknuté dvere na aute? A kde ho mám zaparkované? Funkcie MINI Connected Remote Services vám umožnia ovládať vaše MINI na diaľku, cez aplikáciu MINI – a vďaka nim ho aj rýchlejšie nájdete na parkovisku, pomocou mapy na smartfóne. Zároveň tu uvidíte stav okien a dverí a môžete vozidlo napríklad odomknúť pre niekoho iného, ak je to potrebné. MINI Connected Remote Services vám dokonca už v predstihu pred jazdou umožnia aktivovať kúrenie alebo klimatizáciu interiéru vozidla*. Aby teplota vo vašom MINI bola vždy taká, ako to chcete vy.

*K dispozícii pre MINI Cooper SE a pre MINI Countryman SE.

mini connected – remote services – ovládanie mini connected – remote services – ovládanie
mini connected – línia – cieľ cesty mini connected – línia – cieľ cesty
mini connected – sivá deliaca línia mini connected – sivá deliaca línia

OBJAVTE VIAC O MINI CONNECTED.

mini connected – dotyková obrazovka – infotainment mini connected – dotyková obrazovka – infotainment
MINI Connected – Aplikácia MINI - ikona MINI Connected – Aplikácia MINI - ikona

MINI VO VAŠEJ DLANI.

APLIKÁCIA MINI.

Priblížte sa k svojmu MINI viac než kedykoľvek predtým, s novou aplikáciou MINI. Kliknite a otvorte svet prepojenia a komfortu, z akéhokoľvek miesta a v akomkoľvek čase, kedy používate svoj smartfón.
mini connected – pomoc a podpora – ikona mini connected – pomoc a podpora – ikona
POMOC A PODPORA.

NÁJDITE ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY.