COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI BIG LOVE Electric

VŠETCI SME INÍ, ALE SPOLU NÁM TO PEKNE FUNGUJE.

BIG LOVE.

MINI OSLAVUJE ROZDIELY.

Zatiaľ čo ostatní majú tendenciu obklopovať sa ich odrazom, v MINI sa snažíme ísť opačnou cestou. Tým, že kombinujeme a prijímame naše rozdiely, dokážeme toho získať oveľa viac. Tam sa však naša cesta nekončí, pretože každý nový pohľad rozširuje náš príbeh i možností.


BIG LOVE nie je o romantickej alebo individuálnej láske. Je o väčšom zdieľanom postoji k životu.

MINI BIG LOVE Family in the car with a dog

USMEJTE SA

Ak začnete žiť život s otvoreným srdcom, rozdiely váš už nebudú strašiť. Budú vás inšpirovať, učiť a posúvať. Čoraz častejšie žijeme naše životy v podobne zmýšľajúcich skupinách. Namiesto toho by sme mali ísť za hranice podobnosti. Je toho ešte toľko, čo sa môžeme naučiť! Pre MINI je to záväzok stavať na všetkých budúcich dohodách a akceptovať rozdiely.

Je to nevyhnutnosťou pre dizajn MINI, ktorý umožňuje našim klientom vyjadriť samých seba inak. Ale čo je dôležitejšie, je to nevyhnutnosťou pre nás všetkých. Kto nepotrebuje vo svojom živote BIG LOVE?

MINI POHYBY.

Nie je to o cieli, ale o ceste. Proces a váš vývoj sú dôkazom toho, koľko ste toho za posledné roky dosiahli. A zmena je vždy dobrým znamením, pretože tí, ktorí nenapredujú, zostanú presne tam, kde začali. MINI sa rozhodlo ísť cestou zmien. Vydáte sa na toto dobrodružstvo s nami?
Woman with a bike in front of MINI Electric
Two people standing next to MINI 3-Door Cooper S

NAŠE ROZDIELY NÁS ROBIA JEDINEČNÝMI.

Čím rozmanitejšie je naše prostredie, tým väčší rozhľad získavame. Cieľ? 360 stupňový výhľad z každého uhla. V MINI máme miesto pre každého.
Woman sitting in the MINI

TOTO BOL LEN MINI ÚVOD.

Je toho ešte oveľa viac, čo sa o nás môžete dozvedieť.