MINI Family

V týchto bezprecedentných časoch karantény, sociálneho dištancovania a COVID-19 sú tu MINI a naši predajcovia preto, aby vás mohli akýmkoľvek spôsobom podporiť. Zdravie našich zamestnancov, obchodníkov, zákazníkov a komunity je vždy našou najvyššou prioritou. Preto sme zhromaždili užitočné zdroje, aby sme uľahčili informovanosť a spojenie s našou komunitou MINI.

Vzhľadom na rýchlo sa rozvíjajúcu pandémiu koronavírusov sme prijali ťažké rozhodnutie zastaviť výrobu v našich závodoch vo Veľkej Británii, Európe a Juhoafrickej republike na dočasné obdobie až do odvolania, v závislosti na celkovom vývoji situácie. Toto rozhodnutie je vyvrcholením viacerých faktorov, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú automobilový priemysel, a to ochranou zdravia našich zamestnancov, potenciálnym narušením dodávok našich dodávateľov a poklesom svetového trhu. Naša pracovná sila je základom úspechu našej spoločnosti a robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ich v súčasnosti podporili.

BMW Group berie svoju spoločenskú zodpovednosť v boji proti koronavírusu (COVID-19) veľmi vážne.

Aj s ohľadom na súčasnú situáciu a opatrenia Vlády Slovenskej republiky sú autorizované prevádzky od 16.3.2020 pre predajné aktivity až do odvolania zatvorené.

Autorizované servisné prevádzky a predajne náhradných dielov zostávajú aj naďalej otvorené.

Prevádzky individuálne prijali maximálne hygienické opatrenia na ochranu zdravia zákazníkov a zamestnancov.

Budeme sa snažiť vybavovať všetky online a telefonické otázky klientov a záujemcov čo najrýchlejšie a najkomplexnejšie.

Viac informácii nájdete na jednotlivých webových stránkach vášho autorizovaného predajcu a servisu, prípadne na Zákazníckom servise MINI: +421 (2) 33 33 10 99 alebo  zakaznicky.servis.sk@bmw.com.

 

#udržiavajmeodstup
#držmespolu

 

Váš MINI Slovensko Team

 

Máte otázky týkajúce sa služieb zákazníkom?

MINI

 

Zostať v kontakte.

 

Náš tím služieb zákazníkom je vám k dispozícii  na telefóne alebo e-mailom.

Potrebujete informácie od vášho autorizovaného MINI partnera?

MINI

 

Aj keď robíme všetko pre to, aby sme riešili globálny dopad nového koronavírusu, všetky MINI dílerstvá sú vo vlastníctve a prevádzke nezávisle, takže prevádzkové hodiny a poskytované služby sa môžu líšiť.

 

Prosíme kontaktuje vášho MINI predajcu pre viac informácií o:

 

• Prevádzkové hodiny

• Poskytované servisné služby

• Naplánované testovacie jazdy a stretnutia

• Stav objednávky a dodávky

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE PRE NÁS DÔLEŽITÁ.

MINI

 

Zmeny v záručných podmienkach a v podmienkach servisných balíkov.

 

V týchto bezprecedentných časoch karantény, a COVID-19 je MINI pripravené pomôcť svojim zákazníkom. S ohľadom na aktuálnu situáciu a náš záujem o vašu spokojnosť sme pre vás predĺžili dobu na uplatnenie nárokov vyplývajúcich zo záruky vozidla v tých prípadoch, kedy koniec platnosti nastal po 16.3.2020. Túto dobu sme s ohľadom na situáciu predĺžili do 31.5.2020. Predĺžená doba sa vzťahuje aj na BSI/BRI servisné balíky, ktorých platnosť skončila po 16.3.2020.

 

V prípade poruchy vozidla, resp. potreby predpísaného servisu, ktoré sú súčasťou servisného balíka/balíka opráv, ktorých platnosť skončila po 16.3.2020, sa
môžete obrátiť v danej veci na ktorýkoľvek autorizovaný servis značky MINI do 31.05.2020. Náklady spojené s týmito úkonmi budú akceptované
v rámci záruky, resp. v rámci platnosti daného servisného balíka.

 

Pre viac informácií kontaktujte vášho MINI servisného partnera.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVEDE.

S OHĽADOM NA MINI A CORONU.
 • Section Name
 • Aká je dostupnosť autorizovaných predajcov MINI?

  BMW Group berie svoju spoločenskú zodpovednosť v boji proti koronavírusu veľmi vážne. Aj s ohľadom na súčasnú situáciu a opatrenia Vlády Slovenskej republiky sú autorizované prevádzky od 16.3.2020 pre predajné aktivity až do odvolania zatvorené, predajcovia sú však k dispozícii na telefóne alebo emailoch. Neváhajte preto kontaktovať vášho predajcu. Autorizované servisné prevádzky a predajne náhradných dielov zostávajú aj naďalej otvorené. Prevádzky individuálne prijali maximálne hygienické opatrenia na ochranu zdravia zákazníkov a zamestnancov.


  Link: https://www.bmw.sk/sk/ssl/api-forms/contact.html

 • Aká je dostupnosť MINI Financial Services (leasing, financovanie a poistenie) v súvislosti s koronavírusom?

  Vzhľadom na súčasnú situáciu a s ohľadom na mimoriadne opatrenia prijaté vládou Slovenskej republiky sú niektoré činnosti MINI Financial Services a nášho kooperačného partnera UniCredit Leasing-u obmedzené.
   

  Pobočky UniCredit Leasing-u sú pre verejnosť zatvorené, avšak obchodných zástupcov je možné aj naďalej kontaktovať telefonicky alebo elektronicky.
   

  Uisťujeme Vás, že z našej strany je zabezpečené všetko potrebné tak, aby sme naďalej mohli plynule prijímať a v maximálnej možnej miere vybavovať Vaše žiadosti.


  V prípade otázok k financovaniu kontaktujte prosím zákaznícke centrum UniCredit Leasing, tel: +421 2 59 27 11 11, +421 2 59 27 12 22, +421 2 59 27 12 00, mail: info@unicreditleasing.sk.

 • Moje MINI musí byť opravené / potrebuje údržbu. Je to stále možné?

  Autorizované servisné prevádzky a predajne náhradných dielov zostávajú aj naďalej otvorené. Prevádzky sú otvorené v upravenom časovom režime.  

 • Potrebujem náhradné MINI. Je to bezpečné?

  Prevádzky individuálne prijali maximálne hygienické opatrenia na ochranu zdravia zákazníkov a zamestnancov. Kontaktujte preto prosím vášho predajcu.

 • Mám záujem o nové / použité MINI, ale nemôžem / nemôžem ísť k predajcovi. Existujú aj iné možnosti?

  Na základe opatrenia Vlády Slovenskej republiky sú autorizované prevádzky od 16.3.2020 pre predajné aktivity až do odvolania zatvorené, predajcovia sú však k dispozícii na telefóne alebo emailoch. Neváhajte preto kontaktovať vášho predajcu.

 • Aký vplyv má koronavírus na produkciu v BMW Group?

  Vzhľadom na rýchlo sa rozvíjajúcu pandémiu koronavírusov sme prijali ťažké rozhodnutie zastaviť výrobu v našich závodoch vo Veľkej Británii, Európe a Juhoafrickej republike od pondelka 23. marca na obdobie štyroch týždňov do 17. apríla. Toto rozhodnutie je vyvrcholením viacerých faktorov, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú automobilový priemysel, a to ochranou zdravia našich zamestnancov, potenciálnym narušením dodávok našich dodávateľov a poklesom svetového trhu. Naša pracovná sila je základom úspechu našej spoločnosti a robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ich v súčasnosti podporili.

ZOSTAŇME V SPOJENÍ.

Pridajte sa k nám na sociálnych sieťach a získajte aktualizácie, konverzácie a odpovede na vaše otázky.