MINI SUPERLEGGERA VISION.

dam Image

OD POČIATKU SKVELÝ KONCEPT.

Niektorými vecami si skrátka môžete byť istí – napríklad, že keď to najlepšie z Británie spojíte s najkvalitnejším talianskym remeslom a dizajnom, bude to stáť za to. Dokazuje to vytvorenie senzačného modelu MINI Superleggera Vision. Vlastne ponúka všetko, po čom túžite: uchvacujúci vzhľad, strhujúci výkon a najmodernejšie technológie. Skrátka všetko v jednom.

cnt Background Image
MINI Superleggera Vision spredu diagonálne

MINI. LEN NIE TAKÉ, AKO HO POZNÁTE.

Skúsme si teraz predstaviť niečo úplne odlišné – klasický speedster v podaní MINI. Stačí jediný pohľad a je vám jasné, že tento koncept je stelesnením zábavnej jazdy. Natiahnutá kapota, dlhý rázvor a krátke previsy spoločne evokujú pocit radosti spojený s klasickým britským roadsterom. Vyhotovený bol ručne a osadený na ľahký rám tvorený hliníkovými rúrkami. Tiahla línia vás prevedie od predného okraja až po štýlový spojler v tvare žraločej plutvy vzadu.

aig Background Image

KDE SA MINULOSŤ STRETÁVA S BUDÚCNOSŤOU.

Koncept MINI Superleggera síce vzdáva hold zlatej ére motorizmu, no svojím zmýšľaním je jasným strojom budúcnosti. A to najmä vďaka najmodernejším technológiám poháňaným elektrickou energiou. Tradičné drevo a koža v jeho interiéri sa stretajú s futuristickým hliníkom, aby vytvorili pôsobivý efekt. Zapadá do neho aj informačný systém MINI Centre osadený v celistvom kuse hliníka. Ďalšie odkazy na britské motoristické dedičstvo sú spracované s rešpektom a talianskou zručnosťou.

cnt Background Image
MINI Superleggera Vision zhora diagonálne