Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PRESKÚMAŤ MINI

PREFEROVANÝ PREDAJCA

MINI CABRIO.
ŽIVOT BEZ HRANÍC.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

Pripravte sa na vzrušenie z otvoreného povetria. Nič a nikto sa nepostaví medzi vás a svet: MINI Cabrio vám umožní vychutnať si zážitky úplne priamo. Bez falošných emócií. Bez nesplnených očakávaní. Užite si život bez hraníc.

A teraz sa pripútajte pre ešte viac zábavy s MINI Cabrio Sidewalk Edition. Jeho metalický lak Deep Laguna dokonalo ladí s čiernou textilnou strechou s vyšitým vzorom "Sidewalk" vo farbe Titanium Grey. K tomu pridá spoľahlivú záruku vetra vo vlasoch 2,0-litrový benzínový štvorvalcový motor MINI Cooper S (192 k).

MINI Cabrio

NEBO NAD HLAVOU

Naskočte, otvorte strechu a užívajte si. Táto špeciálna edícia so svojou metalízou Deep Laguna a špecifickou sklápacou látkovou strechou je ako letný deň – bez ohľadu na počasie.
MINI Cabrio

ŠTÝL BEZ LIMITOV

Metalický lak Deep Laguna

EXPRESÍVNOSŤ BEZ LIMITOV

Toto auto si s ničím nepomýlite, je to jednoznačné MINI Cabrio Sidewalk Edition. Bočné mriežky neďaleko vonkajších zrkadiel nesú meno Sidewalk s exkluzívnym logom.
MINI Cabrio
MINI Cabrio

OKAMIHY BEZ LIMITOV

MINI Cabrio Sidewalk Edition je vybavené elektricky ovládanou strechou v štýle "tri v jednej". Jej tichý sklápací mechanizmus v tvare písmena Z má tri režimy: otvorený, zatvorený a strešné okno. Plné otvorenie alebo zatvorenie trvá iba 18 sekúnd a dá sa aktivovať aj počas jazdy rýchlosťou do 32 km/h.
Dôležité prvky

NÁJDITE SVOJE MINI CABRIO

Otvorte sa zábave a sviežosti nových vyhliadok. Sklopte strechu, zhlboka sa nadýchnite a pripravte sa hodiť všetky starosti za hlavu. Pocíťte vánok na tvári a užite si skutočné letné pôžitky s MINI Cabrio.

48 hodín s MINI CABRIO

Ponuka

NÁJDITE SVOJHO PREDAJCU

MINI Cabrio

OTVORTE SA ZÁŽITKOM BEZ HRANÍC

Pocíťte slobodu. Zhlboka sa nadýchnite, nastavte tvár slnku, užívajte si viac života! Doprajte si dobrodružstvo na otvorenom povetrí a s otvoreným koncom, v MINI Cabrio. Vyberte si to, ktoré vám najlepšie sedí.