INTERIÉR

MENEJ JE VIAC MINI.

Purista, ale originál: Nové čisto elektrické MINI Cooper je o minimalizme, komforte a inovácii.

REŽIMY MINI EXPERIENCE.

Vaša nálada pre sluch, zrak aj pocit. Režimy MINI Experience sú vašou bránou do sveta konektivity a zážitkov. Prebudia vaše zmysly. Každý režim sleduje svoj vlastný dizajn, ambientné osvetlenie a zvukovú paletu. Vzhľad aj atmosféru vášho kokpitu dokážete zmeniť jedným jediným povelom.
Čisto elektrické MINI - interiér - oled displej

OLED VO SVETOVEJ PREMIÉRE.

Srdcom a centrom pozornosti vašej palubnej dosky je úplne nový štíhly centrálny prístrojový displej. Špičková OLED technológia, priemer 240 mm a vysoko kvalitné sklo mu udeľujú nezameniteľne minimalistickú eleganciu. Plní funkciu prístrojového panelu, informačného a zábavného centra, ale aj asistenčného strediska. A kruhová forma OLED displeja je svetovým prvenstvom.

MAXIMÁLNE MINIMÁLNA PALUBOVKA.

Všetko sme maximálne zjednodušili, nie však viac, než je rozumné. Prvé, čo si všimnete v interiéri, je čistota a koncentrovanosť dizajnu – presne ako v kabíne originálneho klasického Mini. Všetko bolo zredukované na potrebné minimum, so štíhlou, ale priestrannou palubnou doskou, ktorá je pozadím pre úžasný OLED displej a päť pákových prepínačov, ktoré tvoria MINI Interaction Unit.

Do výbavy si môžete pridať aj doplnkový MINI Head-Up displej, ktorý vám prakticky zobrazí všetky dôležité informácie ako rýchlosť jazdy, dopravné značky či asistenčné systémy, priamo do vášho zorného poľa.

Čisto elektrické MINI - interiér - palubná doska Čisto elektrické MINI - interiér - palubná doska

ŠTÝL A UDRŽATEĽNOSŤ. PRE VÁŠ KOMFORT.

Vďaka palete štyroch rozličných štýlov máte k dispozícii MINI dizajn, ktorý vám pomôže vyjadriť sa: Essential, Classic, Favoured a JCW Style. Každý pozostáva zo špecifických prvkov a originálnych detailov na miestach ako sú palubná doska, volant, ale aj čalúnenie sedadiel a strop.

Našou novou textilnou estetikou vám ponúkame zážitok z nefalšovanej útulnosti a príjemného pocitu z pobytu vo vašom MINI. Tkaniny sú vyrobené z vysoko kvalitného recyklovaného materiálu unikátnou 2D úpletovou technikou. Ponúkajú vám luxusný zážitok na pohľad aj na dotyk, vo viacerých dizajnových verziách, ktoré sú dokonalým projekčným plátnom pre rozličné režimy MINI Experience.

PÁKA NA VŠETKO.

Všetko, čo potrebujete, je použiť pákový prepínač – od parkovacej brzdy až po režimy MINI Experience, vrátane mnohého ďalšieho. Päť intuitívnych ovládačov má nový dizajn aj konštrukciu a sú teraz lepšie na dosah, pre praktickejšie a hravejšie využitie.

Čisto elektrické MINI - interiér - pákové prepínače Čisto elektrické MINI - interiér - pákové prepínače
Čisto elektrické MINI - interiér - volant Čisto elektrické MINI - interiér - volant

HURÁ DO ZÁKRUT!

Zábava sa začína v okamihu, keď uchopíte volant. Prepracovali sme jeho dizajn a trochu sme ho zmenšili, aby sme vám dopriali ešte intenzívnejšiu formu klasicky moderného MINI pocitu motokáry. Namiesto tretieho ramena má teraz volant štýlový textilný ozdobný pruh. Ľavý panel vám umožní ovládať asistenčné systémy vodiča, zatiaľ čo Intelligent Personal Assistant, zábavné systémy a komunikačné funkcie sú prístupné cez pravý ovládací panel.

DLÁŽDIME NOVÉ CESTY PRIEKOPNÍCKYMI MATERIÁLMI.

MINI stanovuje úplne novú estetiku využitia textílií. Nový materiál, ktorý aplikujeme na palubnú dosku a panely dverí, vytvára obzvlášť komfortnú atmosféru. Tkanina vytvorená unikátnou 2D úpletovou technikou je vysoko kvalitná a jednoducho sa čistí. Ponúka vám luxusný zážitok na pohľad aj na dotyk, vo viacerých dizajnových verziách, ktoré sú dokonalým projekčným plátnom pre zobrazenie rozličných režimov Mini Experience.
Čisto elektrické MINI - interiér - panel dverí Čisto elektrické MINI - interiér - panel dverí