EXTERIÉR

VÄČŠIA DÁVKA MINI CHARAKTERU.

Svojou robustnou stavbou, sebaistým SUV dizajnom a impozantným výzorom je čisto elektrické MINI Countryman stelesnením odvahy a dobrodružnosti.

Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - silueta Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - silueta

MODERNÝ MINI-MALIZMUS.

Zbavili sme sa nadbytočností a zvýraznili sme prvky, ktoré máte najradšej. To, čo ostalo, je drsne atraktívny výzor, čisté línie a na 100 % neskrotný duch MINI. Toto je SUV, ktoré sme postavili, aby vás extrémne komfortne zaviezlo na vzrušujúce miesta. Je to váš dôveryhodný spolupáchateľ s väčšou dávkou pre MINI Countryman typickej odvahy – a s menšou dávkou všetkého ostatného.

VITAJTE V CHRÁME SILY.

Čisto elektrické MINI Countryman, drsne krásne a nenútene štýlové, je doma rovnako v meste aj v prírode. Jeho dominantný postoj zdobí osemuholníková predná mriežka, nápadné predné svetlomety a predná kapota s prelisom „power dome“. Krátke previsy a dômyselné kontúry udeľujú jeho hladkej siluete ešte precíznejšiu expresívnosť a definíciu. Keďže prichádza v štyroch rôznych štýloch, a ak chcete, tak aj s pohonom všetkých kolies, určite si nájdete toho správneho partnera pre vaše dobrodružstvá.

Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - predný pohľad Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - predný pohľad
Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - strešné okno Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - strešné okno

MINI NA MAXIMUM.

Zoznámte s MINI, ktoré nám zatiaľ najviac narástlo – veľkosťou aj vyspelosťou. Čisto elektrické MINI Countryman, teraz o 13 cm dlhšie a o 8 cm vyššie, je sila, s ktorou je potrebné počítať a má viac než dosť priestoru pre všetky zaujímavé plány s rodinou a priateľmi, ale aj bez nich.

ODVAHA JE V DETAILOCH.

Všade, kam sa pozriete, sa dá objaviť niečo vzrušujúce. Disky kolies z ľahkej zliatiny sú robustnejšie, štýlovejšie a aerodynamickejšie. Praktické strešné lišty sú teraz štandardne vo farbe Piano Black. C-stĺpiky majú štýlový dizajn. A vďaka palete štyroch rozličných štýlov máte k dispozícii MINI dizajn, ktorý vám pomôže vyjadriť sa: Essential, Classic, Favoured alebo JCW Style. Každý z nich disponuje špecifickými prvkami a typickými dizajnovými detailmi.

Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - kolesá Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - kolesá

ZAOKRÚHLENÝ VÝKON.

Naša paleta diskov kolies z ľahkej zliatiny v rozmere 17”-20” (v rámci príslušenstva až do 21”), z ktorých vyžaruje sebaistá odolnosť a individualita, je najintenzívnejšou reprezentáciou MINI. Svojou odľahčenou konštrukciou a využitím recyklovaného hliníka navyše prispievajú k redukovaniu našej uhlíkovej stopy v rozličných ohľadoch – vo výrobe aj počas jazdy.

„Náš puristický progresívny prístup kombinuje jednoduchosť funkčných prvkov s emotívnosťou, ktorou je MINI známe."

Oliver Heilmer, riaditeľ dizajnu MINI

NECH SA STRECHA VYFARBÍ.

Naše MINI modely vždy vynikali v dave a ani čisto elektrické MINI Countryman nie je iné. Kontrastná strecha je k dispozícii v rozličných farbách a kombinuje sa so štýlovým dizajnom C-stĺpikov. Na otvorenie strešného okna so sivo tónovaným sklom stačí dotyk tlačidla, k správnej rovnováhe medzi voľnosťou a komfortom prispeje automatický veterný deflektor.

Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - strecha Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - strecha
Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - uvítacie osvetlenie Čisto elektrické MINI Countryman - exteriér - uvítacie osvetlenie

STE VŽDY VÍTANÍ.

Nasadnutie do vášho čisto elektrického MINI Countryman je vždy výnimočným okamihom. Keď prichádzate k svojmu MINI alebo sa od neho vzďaľujete, uvítací & rozlúčkový scenár sa prispôsobí vašej nálade. Ten môže doplnkovo zahŕňať aj predné a zadné svetlá s troma rozličnými svetelnými signatúrami, ako aj doplnkovú projekciu loga zo zrkadla na strane vodiča aj spolujazdca.