mini connected – ikona konektivity mini connected – ikona konektivity
MINI CONNECTED.

VŠETKY PRVKY.

mini - oddeľovacia línia sivá mini - oddeľovacia línia sivá

ZÁBAVA.

mini connected - dab tuner mini connected - dab tuner

DAB TUNER.

DAB (Digital Audio Broadcasting) tuner vám umožní jednoducho prepínať medzi vašimi obľúbenými stanicami a vychutnávať si vynikajúci zvuk všade tam, kde je digitálne vysielanie k dispozícii. Súčasťou je aj DAB+ kompatibilita pre ešte viac možností a lepšiu kvalitu zvuku. Navyše môžete dostávať dodatočné informácie ako napríklad aktuálne počasie alebo titul skladby a meno interpreta.

mini connected - rádio visual boost mini connected - rádio visual boost

RÁDIO MINI VISUAL BOOST.

Rádio MINI Visual Boost ponúkne v kombinácii s MINI Connected úžasný dotykový displej s vysokým rozlíšením a jednoduchým ovládaním. Obsahuje dvojitý tuner, plus štyri širokopásmové reproduktory a dva centrálne basové reproduktory. Bluetooth hands-free rozhranie a LED prstenec okolo centrálneho prístroja sú takisto jeho súčasťou. Prístup k jeho funkciám je veľmi jednoduchý, cez MINI ovládač na stredovej konzole.

PRÍPRAVA PRE APPLE CARPLAY®.

Príprava pre Apple CarPlay® je najrýchlejším a najkomfortnejším spôsobom bezdrôtového využitia vášho zariadenia iPhone a vašich obľúbených aplikácií iOS za volantom vášho MINI, bezpečným spôsobom. Je to multimediálne centrum vášho vozidla, ktoré vaše požiadavky počas jazdy sústredí na dotykovej obrazovke. Poskytne vám navigáciu, telefonické hovory, prijímanie aj odosielanie správ a počúvanie hudby – pri zachovaní vášho plného sústredenia na cestu. Umožní vám tiež ovládať Spotify a ďalšie vybrané aplikácie od externých poskytovateľov. Hlavné funkcie môžete ovládať dotykovou obrazovkou MINI, ovládačom MINI alebo hlasovými povelmi cez Siri. Na aktivovanie Siri na vašom iPhone vám postačí dlhé stlačenie tlačidla hlasového ovládača na volante.

Podrobné informácie o podporovaných aplikáciách nájdete na adrese http://www.apple.com/ios/carplay/ – a uvidíte, ako váš každodenný život urobia lepším, jednoduchším a viac prepojeným.

mini connected - connected drive services počasie mini connected - connected drive services počasie

MINI CONNECTED DRIVE SERVICES.

Služby MINI ConnectedDrive Services vám doprajú maximálnu voľnosť a umožnia vám prepojiť sa so všetkým, čo je pre vás dôležité. Vychutnajte si celý arzenál inteligentných služieb a aplikácií vo vozidle, ktoré vám počas jazdy poskytnú informácie aj zábavu. Zároveň vám poskytnú základ pre využívanie novej aplikácie MINI.

mini connected - online informácie o parkovaní mini connected - online informácie o parkovaní

MINI ONLINE.

MINI Online kombinuje viaceré služby a aplikácie do jedného praktického balíka, ktorý vám poskytne náskok pred všetkým, čo sa deje okolo vás. Neustále sa dopĺňa o nové aplikácie, ktorými sa snažíme poskytnúť používateľom extra funkčnosť a benefity.*

SPRÁVY.

Ste stále v obraze vďaka najnovším správam, ktoré neustále aktualizujú Thomson Reuters / CBC / AFP a ďalšie spravodajské zdroje*. Obsah, ktorý budete dostávať, sa vyberá podľa vami preferovaných kategórií, napríklad biznis, šport, svet a panoráma (obsah sa môže líšiť v závislosti od krajiny a jazyka). Aby ste nestratili sústredenie na cestu pred sebou a premávku počas jazdy, vybrané správy môžu byť prečítané nahlas, ak si to prajete. Zároveň si môžete ukladať individuálne RSS kanály.

POČASIE.

Poskytneme vám informácie o počasí, ktoré môžete očakávať v cieli vašej cesty. Ak si vo vašom vozidle nájdete MINI Online, ponúkne vám podrobnú dennú predpoveď, ako aj predpoveď na nasledujúcich 5 dní. Zahrnuté sú informácie pre ráno, poludnie, večer, noc, pravdepodobnosť zrážok, rýchlosť a smer vetra, vlhkosť vzduchu a pocitová teplota. V niektorých krajinách je k dispozícii aj index kvality vzduchu.

INFORMÁCIE O KRAJINE.

Preštudujte si jazdné obmedzenia a pravidlá konkrétnych krajín. Dozviete sa tu o rýchlostných limitoch, povinnej výbave či špecifických predpisoch.

INFORMÁCIE O PARKOVANÍ.

Nájdite si miesto na parkovanie vo vašej blízkosti alebo v konkrétnej lokalite. Ich obsahom sú aj otváracie hodiny a ceny (ak sú údaje k dispozícii).

ZRÁŽKOVÝ RADAR.

Je súčasťou aplikácie o počasí a zobrazuje mapu so zrážkami pre vybranú lokalitu. Napríklad vám ukáže, či sa blíži dážď do oblasti kde práve ste, alebo do cieľa vašej cesty.

ONLINE VYHĽADÁVANIE.

Hľadajte a nájdite akýkoľvek zaujímavý bod (POI) v priebehu pár sekúnd. Vyhľadávať môžete aj služby pre danú lokalitu. Výsledky sa zobrazia s adresou, telefónom a vzdialenosťou k danej lokalite. Tam, kde je to možné, sa zobrazia aj doplnkové informácie, ako napríklad hodnotenia a recenzie (ak sú k dispozícii), otváracie hodiny a obrázky.

WIKI LOCAL.

Hľadajte a čítajte články z portálu Wikipedia, vzťahujúce sa k miestam vo vašej blízkosti alebo ku konkrétnej lokalite. Vy sami sa rozhodnete, čo chcete vedieť. Aplikácie v MINI sú tu od toho, aby vám poskytli odpovede.

*Nie všetky aplikácie sú dostupné pre všetky krajiny. Podrobné informácie vám poskytne váš miestny predajca MINI.

mini connected - spotify mini connected - spotify

SPOTIFY.

MINI a Spotify vám poskytnú prístup ku všetkej hudbe, akú si len budete priať, cez audiosystém vášho MINI. Stačí pripojiť bezplatnú Spotify iPhone® aplikáciu k vášmu MINI Connected systému a vychutnať si 30 miliónov skladieb, spolu so Spotify rádiom. Môžete si vytvárať aj svoje vlastné playlisty, aby ste mali dokonalú hudbu pre každú cestu. Ovládajte svoju Spotify hudbu cez MINI Connected a vyhnete sa strate koncentrácie pri manipulácii s telefónom.

mini connected - dodatočné reproduktory mini connected - dodatočné reproduktory

DODATOČNÉ ŠIROKOPÁSMOVÉ REPRODUKTORY.

Ako rozšírenie už v základe pozoruhodného audiosystému, štandardne dodávaného vo vašom MINI, vám vyššie stupne MINI Connected výbavy* poskytnú aj dva ďalšie širokopásmové reproduktory. Tieto sú namontované v predných dverách a poskytujú kvalitný zvuk s cieľom maximálne zvýšiť komfort vašej jazdy, spolu s jednoduchou reguláciou hlasitosti a hlasovým ovládaním.

*Presné informácie o rozsahu a funkčnosti výbav, dostupných pre Slovensko, vám poskytne váš miestny predajca MINI.

mini - oddeľovacia línia sivá mini - oddeľovacia línia sivá

CESTOVANIE.

mini connected - informácie o premávke mini connected - informácie o premávke

REAL-TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Udržte si vždy náskok pred premávkou a vyhnite sa meškaniu vďaka Real-Time Traffic Information (RTTI) a navigačnému systému MINI Connected. Upozorní vás na nehody, hustú premávku aj práce na ceste pred vami. RTTI vám pomôže nájsť najrýchlejšie trasy a obísť miesta, kde by ste sa zdržali. Aktuálne vás informuje o situácii v premávke na všetkých hlavných cestách aj diaľniciach. Vypočíta odhad zdržania a odporučí vám obchádzku tak, aby ste stihli zareagovať včas.

Zvoľte položku "Navigácia" v hlavnom menu, potom vyberte položku "Mapa". Situácia v premávke sa zobrazuje farebne v položke "Zobrazenia mapy". Zelená znamená žiaden problém. Žltá signalizuje spomalenú premávku. Oranžová upozorňuje na zastavujúce sa kolóny vozidiel. Červená je varovaním pred stojacou premávkou. Žlté a červené farebné kódovanie sa v informáciách o premávke zobrazí hneď v momente, keď sú pre danú trasu k dispozícii nové údaje. Detaily o zdržaní a možné obchádzky sa zobrazia kliknutím na "Informácie o premávke".

mini connected - navigačný systém mini connected - navigačný systém

MINI NAVIGAČNÝ SYSTÉM.

MINI navigačný systém vám poskytne navádzanie po trase, smerujúcej do vášho cieľa cesty prostredníctvom hlasových inštrukcií, mapového zobrazenia a smerových šípok na dotykovom displeji s vysokým rozlíšením a jednoduchým ovládaním. Umožní vám priblížiť zobrazenie pohybom dvoch prstov pre jasné a prehľadné detaily o vašej trase. Systém tiež ponúka nočný režim, Real-Time Traffic Information a vyhľadávanie zaujímavých bodov (POI), aby ste sa do cieľa dostali rýchlo a bezpečne. Na ovládanie systému slúži MINI ovládač a k dispozícii sú mapové aktualizácie cez USB. Celkovo zmení navigačný systém vaše rádio MINI Visual Boost na profesionálneho sprievodcu.

mini connected - remote services mini connected - remote services

REMOTE SERVICES.

Remote Services sú služby, ktoré vám poskytnú diaľkový prístup k vášmu MINI s možnosťou aktivovať niektoré jeho funkcie z vášho smartfónu pomocou aplikácie MINI. Napríklad môžete takto nájsť svoje vozidlo. Alebo na diaľku odomknúť či zamknúť jeho dvere. Môžete tiež aktivovať jeho klimatizáciu alebo vetranie, aby bola v interiéri príjemná teplota už keď nasadnete. Tieto a ďalšie možnosti diaľkového prístupu vám ponúka aplikácia MINI.

mini connected - automatická mapová aktualizácia mini connected - automatická mapová aktualizácia

AUTOMATICKÁ MAPOVÁ AKTUALIZÁCIA NA DIAĽKU.

Pre optimálne využitie vášho MINI navigačného systému odporúčame pravidelnú aktualizáciu jeho máp. Cestné siete sa rýchlo menia, od uzávierok, cez veľké rekonštrukcie až po úplne nové komunikácie. Preto naše mapové dáta neustále obnovujeme, aby mali vodiči MINI k dispozícii efektívnu navigáciu. Navigačné aktualizácie máp vašej krajiny sa odosielajú do vášho MINI až 4-krát do roka a automaticky sa inštalujú na diaľku, vzdušným prenosom.

Nové aktualizácie sa v systéme zobrazia hneď ako sú k dispozícii. Stačí, ak ich potvrdíte. Kompletné informácie o aktualizáciách, platných pre slovenský trh, vám poskytne váš miestny predajca MINI.

mini - oddeľovacia línia sivá mini - oddeľovacia línia sivá

ASISTENCIA.

mini connected - mini emergency call mini connected - mini emergency call

MINI EMERGENCY CALL.

Všetky nové modely MINI v EÚ sú povinne vybavené funkciou "eCall" (Emergency Call) – automatizovaným systémom núdzového volania, ktorý upozorní záchranné zložky na vašu kolíziu. MINI Emergency Call automaticky vytočí celoeurópsky platné núdzové číslo 112 v prípade závažnej nehody a pošle záchranným zložkám pozíciu vozidla, spolu s ďalšími dátami, relevantnými pre ich zásah. Komunikácia s posádkou vozidla prebieha v jej domácom jazyku, bez ohľadu na to, kde sa volanie aktivuje. Je nutné dodať, že táto služba nie je "čiernou skrinkou" a nevykonáva priebežný záznam pozície vášho MINI. Je tu iba ako pridaná bezpečnostná funkcia a zaznamenáva iba minimálne dáta pri kolízii, ako napríklad VIN-kód vozidla, jeho presnú pozíciu (cez GPS) a ďalšie údaje, napr. typ kolízie. Funkcia "eCall" sa nedá využiť na sledovanie pohybu motoristu.

MINI - Teleservices - infodisplej MINI - Teleservices - infodisplej

MINI TELESERVICES.

Nutnosť pamätať si servisné termíny už patrí do minulosti. Vďaka MINI Teleservices vaše vozidlo MINI autmaticky vie, kedy je nutná pravidelná, ale aj neplánovaná údržba a poskytne vám aj vášmu preferovanému MINI servisnému partnerovi všetky relevantné informácie.

mini - oddeľovacia línia sivá mini - oddeľovacia línia sivá

KOMFORT.

mini connected - komfort mini connected - komfort

DOTYKOVÝ DISPLEJ (6,5"/8,8")

Rozšírte svoje prepojenie s digitálnym svetom a silou technológie MINI cez 6,5-palcovú alebo 8,8-palcovú dotykovú obrazovku. Toto prémiové rozhranie vám poskytne komfortný prístup ku všetkým aplikáciám vášho MINI a najlepší možný prehľad o trase vašej jazdy s navigačným systémom. Vďaka pokročilej dotykovej technológii máte všetky inovatívne zábavné, informačné aj navigačné prvky doslova na dosah ruky.

mini connected - concierge service mini connected - concierge service

CONCIERGE SERVICE.

Je neskoro večer a hľadáte lekáreň, špeciálnu reštauráciu, bankomat, alebo si chcete zarezervovať hotel? Stačí stlačiť "Concierge Service" v navigačnom menu MINI Connected a nadviaže sa kontakt s jedným z vašich "osobných asistentov", bezplatne, cez SIM kartu inštalovanú vo vozidle. Ani nemusíte používať svoj vlastný telefón. Náš Concierge Service tím vám poskytne rýchle, pre danú lokalitu relevantné služby a nájde akékoľvek konkrétne miesto (POI), ktoré hľadáte - osobne a nonstop. Adresy a ďalšie podrobnosti sa prenesú priamo do navigačného systému vášho MINI. Prehľad benefitov pre vás:

  • Dostupnosť 24 hodín denne a 7 dní v týždni
  • Individuálny osobný informačný servis kým ste na cestách
  • Poradenstvo, plánovanie aj organizovanie
  • Priamy prenos adries do vášho navigačného systému
  • Žiadne dodatočné náklady doma ani v zahraničí
  • Funkčnosť nezávislá od vášho mobilného telefónu

Poznámka: Tieto služby sú aktuálne k dispozícii iba ako nadstavba pre vyššie výbavové stupne navigácie MINI Connected. Ich dostupnosť môže závisieť aj od vozidla, ďalšej doplnkovej výbavy a dátumu výroby. Presné informácie o dostupnosti a rozsahu funkčnosti pre Slovensko a pre vaše vozidlo vám poskytne váš miestny predajca MINI.

mini connected - multifunkčný ovládač mini connected - multifunkčný ovládač

MINI CONNECTED.

MINI Connected poskytuje základ pre komplexný arzenál inteligentných služieb a smartfónových aplikácií, ktoré si môžete bezpečne zobraziť na dotykovom displeji vášho MINI. V podstate je to pôvodné centrum konektivity MINI, teraz je však vylepšené o nové prvky. MINI Connected je vaším neoceniteľným cestovným spoločníkom, poskytne vám prístup k zábave aj informáciám, integrovaným z vášho zariadenia - či už vo vozidle MINI, alebo aj mimo neho. Jednotlivé prvky sú komfortne prístupné cez MINI ovládač alebo multifunkčný volant. Získate tiež prístup k hudobným aplikáciám, napr. Spotify.

Poznámka: Dostupnosť a funkčnosť sa môže v jednotlivých oblastiach líšiť. Presné informácie o dostupnosti a rozsahu funkčnosti pre Slovensko a pre vaše vozidlo vám poskytne váš miestny predajca MINI.

mini connected - hands-free telefonovanie mini connected - hands-free telefonovanie

HANDS-FREE TELEFONOVANIE.

Jedným z prvkov MINI Connected je aj hands-free systém na telefonovanie, založený na Bluetooth rozhraní vášho MINI. Cez Bluetooth je možné pripojiť k MINI dva telefóny a uskutočňovať hovory bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu. Stačí použiť príslušné tlačidlo na volante, alebo hlasové ovládanie. Navyše, druhý mikrofón na strane spolujazdca optimalizuje kvalitu zvuku v celom interiéri vášho MINI. Induktívne spojenie s vonkajšou anténou vozidla zabezpečí minimálne takú kvalitu príjmu signálu ako mimo auta.

mini connected - predná lakťová opierka mini connected - predná lakťová opierka

PREDNÁ LAKŤOVÁ OPIERKA.

Predná lakťová opierka (s odkladacím priestorom) je rovnako praktická ako komfortná. Jej ergonomický dizajn umožní dobrý prístup k MINI ovládaču. Opierka sa pri sklápaní dá zaistiť vo viacerých pozíciách. Zároveň obsahuje robustný bezdrôtový kotviaci systém, ktorý v kombinácii s adaptérom špecifickým pre daný telefón zabezpečí pre Qi-kompatibilné zariadenia bezpečné uloženie a optimalizované rýchle nabitie.

mini connected - bezdrôtové nabíjanie mini connected - bezdrôtové nabíjanie

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE.

MINI bezdrôtová nabíjacia stanica, umiestnená v stredovej lakťovej opierke, vám umožní bezpečne uložiť a nabíjať každý Qi-kompatibilný smartfón počas jazdy, bez akýchkoľvek káblov v kokpite. Len čo uložíte telefón do nabíjacej stanice, jeho batéria sa automaticky začne dobíjať. Nabíjacia stanica zároveň zabezpečí telefónu najlepší možný príjem signálu, keďže ho induktívne pripojí k vonkajšej anténe vozidla. Podrobnosti o kompatibilite vám poskytne váš miestny predajca MINI. Zároveň prosím vezmite na vedomie, že túto nabíjaciu stanicu môže nainštalovať iba školený technik v špecializovanom servise. Vaše miestne MINI centrum vám ochotne pomôže s inštaláciou.

mini connected - rozhrania mini connected - rozhrania

USB ROZHRANIA.

USB prípojka na stredovej konzole je v podstate externý vstup (s nabíjačkou), ktorý vám umožní priamy prístup k obsahu hudobných prehrávačov, k súborom na USB kľúči a k smartfónu. Pripojenie zariadenia k USB rozhraniu je jednoduché - v závislosti od výbavy - a je možné s použitím vašich originálnych USB káblov alebo MINI káblového adaptéra, dostupného v ponuke príslušenstva.

Vyššie výbavy MINI Connected* ponúkajú na stredovej konzole dva USB porty vedľa seba: typ A s prúdom 1,5 A, resp. typ C s prúdom 3 A pre extra rýchle nabíjanie mobilných zariadení, čo vám umožní používať a nabíjať dva smartfóny (alebo iné zariadenia) súčasne.

*Presné informácie o funkčnom rozsahu a kombinácii výbav, dostupných pre Slovensko, vám poskytne váš miestny predajca MINI.

mini connected - ovládač mini connected - ovládač

MINI OVLÁDAČ.

MINI ovládač, umiestnený na stredovej konzole, vám umožní jednoduchý prístup ku všetkým funkciám MINI Connected vo vašom vozidle prostredníctvom otáčania, stláčania a nakláňania otočnej jednotky. Na dotykovom displeji sa zobrazí malý symbol ovládača, aby ste mali presný prehľad kde v MINI Connected sa nachádzate a čo práve robíte. K dispozícii sú aj tlačidlá priamej voľby pre médiá, telekomunikáciu, hlavné menu, rádio a mapové menu. Tlačidlo "option" otvára kontextovo špecifickú stránku nastavení a tlačidlo "back" vás vráti na predošlú otvorenú stránku.

mini connected - dotykový ovládač mini connected - dotykový ovládač

MINI DOTYKOVÝ OVLÁDAČ.

MINI dotykový ovládač na stredovej konzole priblíži technológiu MINI Connected na dotyk vašej ruky. Dotykový povrch ovládača vám umožní komfortne spravovať váš MINI Connected systém jednou rukou. Stláčaním tlačidiel alebo posúvaním prsta po dotykovej ploche dokážete ovládať funkcie od vyhľadávania cieľa cesty, cez multimediálne vyhľadávanie, až po zoznam kontaktov a telefónnych čísel. Centrálny displej prehľadne zobrazí to, čo s ovládačom práve robíte. Ovládanie je úplne bez námahy, znižuje zaťaženie vás ako vodiča, takže si môžete zachovať plné sústredenie na cestu pred sebou.

mini connected - bluetooth hands-free rozhranie mini connected - bluetooth hands-free rozhranie

BLUETOOTH HANDS-FREE ROZHRANIE.

Bluetooth hands-free rozhranie bezdrôtovo a inteligentne integruje kompatibilné smartfóny s Bluetooth funkciou do systému vášho MINI, samozrejme vrátane možnosti intuitívneho zobrazenia a ovládania. To znamená, že získate priamy prístup k najdôležitejším funkciám a dátam na vašom telefóne priamo vo vašom MINI. Takého použitie je maximálne bezpečné aj komfortné, keďže pri tom využívate MINI ovládač, multifunkčný volant alebo hlasové ovládanie.

mini connected - bluetooth audio streaming mini connected - bluetooth audio streaming

BLUETOOTH AUDIO STREAMING.

Bluetooth Audio Streaming umožňuje bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth hands-free rozhranie do audiosystému vášho MINI. Toto je možné s rádiom MINI Visual Boost a všetkými vyššími výbavami MINI Connected*. Funkcia hlasného prečítania písaného textu vám umožní vypočuť si aj obsah rozličných správ cez audiosystém. V závislosti od výbavy vo vozidle sa dá mobilný telefón ovládať MINI ovládačom, multifunkčným volantom alebo hlasovým ovládaním.

mini connected - rozšírená bluetooth mobilná príprava mini connected - rozšírená bluetooth mobilná príprava

ROZŠÍRENÁ BLUETOOTH MOBILNÁ PRÍPRAVA.

Táto výbava umožní hands-free telefonovanie a prepojí až dva kompatibilné telefóny so systémami vášho MINI, pri súčasnom výraznom zvýšení kvality zvuku vašich telefonátov. Obsahuje stredovú lakťovú opierku s odkladacím priestorom na bezpečné uloženie a nabíjanie vášho mobilného telefónu. Zároveň dostanete trojramenný multifunkčný športový kožený volant, ktorý nielen zvýrazní zážitok z jazdy, ale tiež poskytne dokonalý spôsob ovládania viacerých funkcií vášho telefónu.

mini connected - športový kožený volant mini connected - športový kožený volant

ŠPORTOVÝ KOŽENÝ VOLANT MINI.

Tento ergonomicky tvarovaný a na dotyk príjemný športový volant s kontrastným prešívaním vo farbe Petrol ponúka obzvlášť pevné uchopenie a udelí vášmu interiéru sebavedomo športový charakter. Multifunkčné ovládanie vám otvára prístup k množstvu funkcií telefónu, hlasového ovládania, audiosystému či systému udržiavania rýchlosti.

mini - oddeľovacia línia sivá mini - oddeľovacia línia sivá

EDRIVE.

mini connected - edrive services - plug-in hybrid mini connected - edrive services - plug-in hybrid

EDRIVE SERVICES PRE VÁŠ PLUG-IN HYBRID.

Doplnková MINI Connected výbava eDrive Services pomáha maximalizovať komfort, praktickosť a efektivitu vášho plug-in hybridného vozidla MINI. Zobrazí vám najbližšie nabíjacie stanice daného regiónu na mape, spolu so zostávajúcim elektrickým dojazdom, aktuálnym stavom nabitia batérie a zostávajúcim časom nabíjania. Toto všetko máte prehľadne zobrazené na centrálnom displeji vozidla alebo v MINI aplikácii. Zároveň získate možnosť tepelnej predprípravy batérie v predstihu a možnosť diaľkového ovládania funkcií vozidla, komfortne, zo svojho smartfónu. Okrem diaľkového zamykania či odomykania si môžete prispôsobiť aj nastavenia pre nabíjanie či aktivovanie klimatizácie pre konkrétny čas odjazdu. K dispozícii máte tiež tipy pre efektívnejšiu jazdu prostredníctvom vyhodnotenia údajov z vašej predošlej jazdy, spolu s ďalšími štatistikami.

mini connected - edrive services - elektrický automobil mini connected - edrive services - elektrický automobil

EDRIVE SERVICES PRE VAŠE ELEKTRICKÉ MINI.

Doplnková MINI Connected výbava eDrive Services pomáha maximalizovať komfort, praktickosť a efektivitu vášho elektrického vozidla MINI. Počas jazdy neustále kalkuluje tzv. "Green Route", čiže energeticky najefektívnejšiu trasu, po ktorej aktuálne môžete ísť. Aplikácia MINI vám v reálnom čase zobrazí najbližšie nabíjacie stanice, typy ich konektorov a dostupné nabíjacie výkony. Vždy sa snaží o to, aby ste sa dostali k vašej preferovanej nabíjacej stanici. Zároveň vám zobrazí zostávajúci dojazd v každom jazdnom režime, aktuálny stav nabitia batérie aj zostávajúci čas nabíjania.

mini - oddeľovacia línia sivá mini - oddeľovacia línia sivá

OBJAVTE VIAC O MINI CONNECTED.

MINI Connected – ikona aplikácie MINI Connected – Remote Services MINI Connected – ikona aplikácie MINI Connected – Remote Services

ZAŽITE PLYNULÚ KONEKTIVITU.

ČO JE V TOM PRE VÁS?

MINI Connected je súborom inteligentných funkcií, aplikácií a služieb, vrátane aplikácie MINI. To všetko spája vás a vašich pasažierov s vaším MINI, čím vás bezpečne a plynulo prepojí so svetom okolo vás. Pomôže vám zvýšiť komfort každodenného života. A zvýši bezpečný, ale aj zábavný charakter jazdy.

mini connected - mobilná konektivita mini connected - mobilná konektivita
mini connected - navigation - traffic updates mini connected - navigation - traffic updates
MINI Connected – Aplikácia MINI - ikona MINI Connected – Aplikácia MINI - ikona

VÁŠ MOBILNÝ ASISTENT VO VAŠEJ RUKE.

APLIKÁCIA MINI.

Zblížte sa s vaším MINI viac než kedykoľvek predtým, s aplikáciou MINI. Získajte prístup do sveta prepojenia a komfortu, kedykoľvek a kdekoľvek, pomocou vášho smartfónu.

mini connected – pomoc – otázky a odpovede mini connected – pomoc – otázky a odpovede
POMOC A PODPORA.

NÁJDITE ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY.

VAŠE ĎALŠIE KROKY.