PRIESTOR A VŠESTRANNOSŤ

VYŠŠIE. DLHŠIE. A MÚDREJŠIE.

Vytvorili sme viac priestoru pre všetky vaše vzrušujúce plány. Nové MINI Countryman je o 13 cm dlhšie, o 8 cm vyššie a odvezie o 25 % viac batožiny. Vďaka redukovanému dizajnu a inteligentnému využitiu priestoru zároveň ponúka viac odkladacích možností, čiže čokoľvek chcete vziať so sebou pre viac komfortu alebo zábavy, tak môžete.

MINI Countryman - priestor a všestrannosť - palubná doska

INTELIGENTNÝ A PRAKTICKÝ KOMFORT.

Naši dizajnéri vytvorili inteligentný Travel & Comfort systém, ktorý umožňuje rýchlu montáž rozličných prvkov. Na operadlá predných sedadiel jednoducho a bezpečne pripevníte držiaky na tablety, vešiaky na odevy alebo univerzálne háky na tašky. K dispozícii sú dokonca sklápacie držiaky nápojov – a teraz aj vyklápacie stolíky, ako pracovné alebo odkladacie plochy.

SKLOPIŤ A NALOŽIŤ.

Vysoko všestranné MINI Countryman je viac než veľkorysé v oblasti priestoru. Odvezie päť vysokých dospelých a sklápacie zadné sedadlá pridajú viac priestoru pre nohy alebo batožinu. Viac miesta pre osoby alebo náklad získate posúvaním zadného radu sedadiel v rozsahu až 13 cm. Čokoľvek plánujete, usporiadanie interiéru veľmi jednoducho prispôsobíte svojim potrebám.

MINI Countryman - priestor a všestrannosť - sklápacie sedadlá
MINI Countryman - priestor a všestrannosť - zadný pohľad

PRIESTOROVÉ ESO.

Zväčšite batožinový priestor vášho MINI na maximum a pripravte sa na ďalšie dobrodružstvo. Naše MINI nosiče a strešné boxy vám umožnia odviezť čokoľvek a všetko. Na MINI zadný nosič, napríklad dokážete naložiť hneď niekoľko bicyklov. Je ľahký, pevný, nasadíte ho jednoduchým zakliknutím a vďaka funkcii odklopenia vám umožní rýchly prístup do batožinového priestoru.

STRECHA AKO MÁ BYŤ.

Je rozhodne dlhšia. A aj na nej máte kopu miesta. Strešné lišty MINI sú teraz štandardnou výbavou, čo ešte viac zjednoduší vaše dobrodružstvá s MINI Countryman. Sú vysokolesklé čierne a poskytujú základ pre všetky MINI strešné nosiče a strešné boxy, v atraktívnom dizajne.

MINI Countryman - priestor a všestrannosť - strešné okno