MINI SERVICE INCLUSIVE. MINI SA O VÁS STARÁ.

MINI Service. MINI Warranty. Yellow MINI Cooper S
dam Image

MINI Service Inclusive L a XL.

SERVIS KOMPLETNE V CENE – PRE NEUTÍCHAJÚCU RADOSŤ Z JAZDY V MINI.

S balíkmi MINI Service Inclusive sa už nemusíte obávať nečakaných faktúr za servis vášho vozidla. V závislosti od veľkosti zvoleného balíka získate za jednorazový poplatok údržbu a opravy spojené s opotrebovaním až na 10 rokov alebo 200 000 najazdených kilometrov (podľa toho, čo nastane skôr). S vaším MINI tak zažijete už iba tie príjemné prekvapenia.

 • Section Name
 • VÝHODY.
  • Zaplaťte jednorazový poplatok namiesto faktúry za každú službu.
  • Vrátane originálnych dielov MINI a práce.
  • Kompletná história servisu MINI zvyšuje predajnú hodnotu.
  • Úplne prevoditeľné pri predaji jazdeného vozidla MINI.
  • Služby sú platné na celom svete.

UDRŽIAVAJTE SVOJE FUNGUJÚCE VOZIDLO VO VÝBORNEJ KONDÍCII.

S PREDĹŽENOU ZÁRUKOU MINI.

Predĺžte si 24-mesačnú záručnú dobu podľa vlastného želania – max. na X rokov, pre vašu osobnú spokojnosť aj po uplynutí 24 mesiacov.

Výhody:

 • Predĺženie zákonom stanovenej záručnej lehoty.
 • Prispôsobte si záručné balíky MINI svojim potrebám výberom dĺžky záruky a počtu najazdených kilometrov.
 • Záručné služby MINI prinášajú výhodu v podobe originálnych dielov MINI, odborných poznatkov zamestnancov servisu MINI a rýchleho vybavenia – bez dodatočných nákladov.
 • Balíky predĺženej záruky MINI sú prevoditeľné na nového majiteľa – cenný argument pri predaji, samozrejme len vtedy, ak sa so svojím druhým ja dokážete rozlúčiť.

Tieto balíky je možné zakúpiť len spoločne s jedným z našich balíkov MINI Service Inclusive.

PODROBNOSTI O BALÍKOCH MINI SERVICE INCLUSIVE.

MINI Service Inclusive L spája všetky príslušné servisné služby MINI v praktickom balíku. MINI Service Inclusive HL k tomu pridávaj aj najdôležitejšie opravy spôsobené opotrebovaním. A čo je najlepšie, vďaka jednorazovej platbe si môžete dopriať typickú radosť z jazdy počas celej doby platnosti balíka.

Pozrite si všetky výhody v tomto prehľade:

MINI Service Inclusive L a XL

Služby v cene. Content table image Content table image
VÝMENA MOTOROVÉHO OLEJA/OBHLIADKA.
SERVISNÁ KONTROLA VOZIDLA.
SERVIS ALEBO VÝMENA VZDUCHOVÉHO FILTRA, MIKROFILTRA, SVIEČOK ZAPAĽOVANIA, BRZDOVEJ KVAPALINY.
SERVIS ALEBO VÝMENA VZDUCHOVÉHO FILTRA, PALIVOVÉHO FILTRA, MIKROFILTRA.
SERVIS ALEBO VÝMENA SVIEČOK ZAPAĽOVANIA.
SERVIS ALEBO VÝMENA BRZDOVEJ KVAPALINY.
BRZDOVÉ KLÁTIKY, BRZDOVÉ KOTÚČE NA PREDNÝCH A ZADNÝCH KOLESÁCH.
SPOJKA contenttable.cell.placeholder.text contenttable.cell.placeholder.text

Všetky služby z balíka MINI Service Inclusive L a XL sú prispôsobené servisným požiadavkám vozidiel MINI a zahŕňajú všetky originálne diely MINI a potrebný pracovný čas.

DOKONALÁ ÚDRŽBA.

Pre nonstop potešenie z jazdy: ak vás servisný displej požiada o výmenu oleja, dohodnite si návštevu v najbližšom servise MINI – bez obáv z faktúry.

CHCETE EŠTE VIAC?

Úplne prispôsobiteľné predĺženie – pretože nič nie je navždy. To je dôvod, prečo si môžete balíky MINI Service Inclusive L a XL predĺžiť bez akýchkoľvek problémov.

MILÉ PREKVAPENIE.

Jazdené vozidlá MINI majú v danej kategórii vozidiel veľmi vysokú predajnú hodnotu. Môžete ju ešte zvýšiť s našimi balíkmi MINI Service Inclusive L a XL – pretože tieto balíky sú potvrdením bezchybného stavu a výkonov vášho vozidla. Ak sa jedného dňa rozhodnete so svojím MINI rozlúčiť, balík Service Inclusive môžete previesť na nového majiteľa, čím získate dodatočné body v podobe vyššej predajnej ceny.

DOBA TRVANIA A SERVIS.

Ak sú doba trvania a servis stanovené, platnosť servisného balíka sa končí v okamihu, keď sa dosiahne jeden z týchto parametrov.

JAZDNÉ VLASTNOSTI.

MINI Service Inclusive L a XL sú ideálnym doplnkom ku kúpe vozidla. Balík je účtovaný na samostatnej faktúre, preto sa naň nevzťahuje daň z vášho vozidla. Pri kúpe niektorého z našich balíkov získate certifikát. Vaše údaje budú navyše uložené v elektronickej podobe. Balíky MINI Service Inclusive L a XL si môžete zakúpiť u každého z partnerov MINI v Európe.

VYLÚČENÉ VÝHODY.

Tieto údržbárske alebo opravárske práce nie sú zahrnuté v balíkoch Service Inclusive L a XL: – zvyšky paliva a nečistôt vo vyrovnávacej nádrži, – poškodenia a škrabance na laku, karosérii a krytoch, – poškodené sklo, – zvuk vytváraný vetrom, vŕzganie, drnčanie a zápach, – pneumatiky, vyvažovanie kolies, poškodenie kolies, – oprava príslušenstva v prípade, ak nejde o príslušenstvo MINI, alebo ak dané príslušenstvo nebolo objednané pri kúpe nového vozidla, – opravy, ktoré sú potrebné z dôvodu konania majiteľa vozidla (napríklad poškodenie motora spôsobené príliš malým množstvom oleja alebo účasť na motoristických podujatiach).