MINI SERVICE INCLUSIVE. MINI SA O VÁS STARÁ.

MINI Service. MINI Warranty. Yellow MINI Cooper S
dam Image

MINI Service Inclusive L a XL.

SERVIS KOMPLETNE V CENE – PRE NEUTÍCHAJÚCU RADOSŤ Z JAZDY V MINI.

S balíkmi MINI Service Inclusive sa už nemusíte obávať nečakaných faktúr za servis vášho vozidla. V závislosti od veľkosti zvoleného balíka získate za jednorazový poplatok údržbu a opravy spojené s opotrebovaním až na 10 rokov alebo 200 000 najazdených kilometrov (podľa toho, čo nastane skôr). S vaším MINI tak zažijete už iba tie príjemné prekvapenia.

 • Section Name
 • VÝHODY.
  • Zaplaťte jednorazový poplatok namiesto faktúry za každú službu.
  • Vrátane originálnych dielov MINI a práce.
  • Kompletná história servisu MINI zvyšuje predajnú hodnotu.
  • Úplne prevoditeľné pri predaji jazdeného vozidla MINI.
  • Služby sú platné na celom svete.

UDRŽIAVAJTE SVOJE FUNGUJÚCE VOZIDLO VO VÝBORNEJ KONDÍCII.

S PREDĹŽENOU ZÁRUKOU MINI.

Predĺžte si 24-mesačnú záručnú dobu podľa vlastného želania – max. na X rokov, pre vašu osobnú spokojnosť aj po uplynutí 24 mesiacov.

Výhody:

 • Predĺženie zákonom stanovenej záručnej lehoty.
 • Prispôsobte si záručné balíky MINI svojim potrebám výberom dĺžky záruky a počtu najazdených kilometrov.
 • Záručné služby MINI prinášajú výhodu v podobe originálnych dielov MINI, odborných poznatkov zamestnancov servisu MINI a rýchleho vybavenia – bez dodatočných nákladov.
 • Balíky predĺženej záruky MINI sú prevoditeľné na nového majiteľa – cenný argument pri predaji, samozrejme len vtedy, ak sa so svojím druhým ja dokážete rozlúčiť.

Tieto balíky je možné zakúpiť len spoločne s jedným z našich balíkov MINI Service Inclusive.

PODROBNOSTI O BALÍKOCH MINI SERVICE INCLUSIVE.

MINI Service Inclusive L spája všetky príslušné servisné služby MINI v praktickom balíku. MINI Service Inclusive HL k tomu pridávaj aj najdôležitejšie opravy spôsobené opotrebovaním. A čo je najlepšie, vďaka jednorazovej platbe si môžete dopriať typickú radosť z jazdy počas celej doby platnosti balíka.

Pozrite si všetky výhody v tomto prehľade:

MINI Service Inclusive L a XL

Služby v cene. Content table image Content table image
VÝMENA MOTOROVÉHO OLEJA/OBHLIADKA.
SERVISNÁ KONTROLA VOZIDLA.
SERVIS ALEBO VÝMENA VZDUCHOVÉHO FILTRA, MIKROFILTRA, SVIEČOK ZAPAĽOVANIA, BRZDOVEJ KVAPALINY.
SERVIS ALEBO VÝMENA VZDUCHOVÉHO FILTRA, PALIVOVÉHO FILTRA, MIKROFILTRA.
BRZDOVÉ KLÁTIKY, BRZDOVÉ KOTÚČE NA PREDNÝCH A ZADNÝCH KOLESÁCH.
SPOJKA

Všetky služby z balíka MINI Service Inclusive L a XL sú prispôsobené servisným požiadavkám vozidiel MINI a zahŕňajú všetky originálne diely MINI a potrebný pracovný čas.

DOKONALÁ ÚDRŽBA.

Pre nonstop potešenie z jazdy: ak vás servisný displej požiada o výmenu oleja, dohodnite si návštevu v najbližšom servise MINI – bez obáv z faktúry.

CHCETE EŠTE VIAC?

Úplne prispôsobiteľné predĺženie – pretože nič nie je navždy. To je dôvod, prečo si môžete balíky MINI Service Inclusive L a XL predĺžiť bez akýchkoľvek problémov.

MILÉ PREKVAPENIE.

Jazdené vozidlá MINI majú v danej kategórii vozidiel veľmi vysokú predajnú hodnotu. Môžete ju ešte zvýšiť s našimi balíkmi MINI Service Inclusive L a XL – pretože tieto balíky sú potvrdením bezchybného stavu a výkonov vášho vozidla. Ak sa jedného dňa rozhodnete so svojím MINI rozlúčiť, balík Service Inclusive môžete previesť na nového majiteľa, čím získate dodatočné body v podobe vyššej predajnej ceny.

DOBA TRVANIA A SERVIS.

Ak sú doba trvania a servis stanovené, platnosť servisného balíka sa končí v okamihu, keď sa dosiahne jeden z týchto parametrov.

JAZDNÉ VLASTNOSTI.

MINI Service Inclusive L a XL sú ideálnym doplnkom ku kúpe vozidla. Balík je účtovaný na samostatnej faktúre, preto sa naň nevzťahuje daň z vášho vozidla. Pri kúpe niektorého z našich balíkov získate certifikát. Vaše údaje budú navyše uložené v elektronickej podobe. Balíky MINI Service Inclusive L a XL si môžete zakúpiť u každého z partnerov MINI v Európe.

VYLÚČENÉ VÝHODY.

Tieto údržbárske alebo opravárske práce nie sú zahrnuté v balíkoch Service Inclusive L a XL: – zvyšky paliva a nečistôt vo vyrovnávacej nádrži, – poškodenia a škrabance na laku, karosérii a krytoch, – poškodené sklo, – zvuk vytváraný vetrom, vŕzganie, drnčanie a zápach, – pneumatiky, vyvažovanie kolies, poškodenie kolies, – oprava príslušenstva v prípade, ak nejde o príslušenstvo MINI, alebo ak dané príslušenstvo nebolo objednané pri kúpe nového vozidla, – opravy, ktoré sú potrebné z dôvodu konania majiteľa vozidla (napríklad poškodenie motora spôsobené príliš malým množstvom oleja alebo účasť na motoristických podujatiach).