COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works GP – sivé a červené – bočný pohľad MINI John Cooper Works GP – sivé a červené – bočný pohľad
MINI John Cooper Works GP*: Oficiálna (kombinovaná) spotreba paliva: 7,3 l/100 km; Oficiálne (kombinované) emisie CO2: 167 g/km (NEFZ / NEFD). Dojazd závisí od množstva faktorov, obzvlášť od jazdného štýlu, zvolenej trasy, počasia, využitia kúrenia/klimatizácie a predklimatizácie. Zmeny sú vyhradené.

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

MAXIMALIZOVANÉ MINI VZRUŠENIE.

NAJRÝCHLEJŠIE MINI V DEJINÁCH.

MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie

MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ 265 KM/H.

MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie

0-100 KM/H ZA 5,2 SEKUNDY.

MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie

VÝKON MOTORA 225 KW/306 K.

MINI John Cooper Works GP – predný a bočný pohľad – strešný spojler

RÝCHLE A ZBESILÉ.

Nič nepotrebné. Žiadna nadbytočná hmotnosť. MINI John Cooper Works GP je maximálne odľahčené pre maximálne zrýchlenie a agilitu. Tlmiče, pružiny a stabilizátory má špeciálne vyvinuté a vyladené pre charakteristický handling vozidla. Jeho širšie rozchody kolies a o 10 mm znížený podvozok oproti štandardnému vyžarujú čistú silu a výkon. Je to rebel. Ale s veľmi jasným cieľom.


Naši dizajnéri to dohnali do absolútneho extrému. Podmanivý odtieň Racing Grey, doplnený kontrastnou strechou a krytmi zrkadiel vo farbe Melting Silver, dodávajú MINI John Cooper Works GP vizuálne sebavedomie. Hrany a línie sú precízne a ostré. Markantné dizajnové prvky ako napríklad veľký predný nástavec, bočné nástavce a strešný spojler zvýrazňujú exteriér a prispievajú k nevšednému zjavu.

MINI John Cooper Works GP – 2,0-litrový 4-valec – výkon 306 koní MINI John Cooper Works GP – 2,0-litrový 4-valec – výkon 306 koní

MINI VZRUŠENIE. DOPOVANÉ TURBOM.

Najrýchlejšie a najvýkonnejšie MINI v dejinách nespadlo len tak z neba. Naši konštruktéri milujú výzvy. A opúšťajú svoje komfortné zóny. MINI John Cooper Works GP stelesňuje bohatý pretekársky odkaz, ktorý siaha viac než päť desaťročí do minulosti. Jeho 2,0-litrový turbodúchadlom prepĺňaný motor s výkonom 306 koní a ohromujúcim krútiacim momentom 450 Nm generuje pozoruhodnú silu. Pretože vždy sa dá viac.


Pridajte si do celku ešte 8-stupňovú automatickú prevodovku a diferenciál so zvýšenou svornosťou a vo výsledku dostanete maximálnu akceleráciu, adhéziu a agilitu. Športové kovové pádla, vyrobené 3D tlačou, vám umožnia radiť ozaj štýlovo. Pre výkon konštruovaný systém nasávania uľahčí motoru dýchanie. K dispozícii je aj druhý chladič, na optimalizáciu chladenia motora a zvýšenie výkonu. Modifikáciou izolačného materiálu sme navyše ešte viac zredukovali hmotnosť, pre ešte viac dynamiky. Užite si vynikajúcu ovládateľnosť a bujarú zábavu – pod končekmi vašich prstov.

MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie MINI John Cooper Works GP – červené zvýraznenie

ŠPECIFICKÉ DETAILY EXTERIÉRU.

MINI John Cooper Works GP – volant – kokpit MINI John Cooper Works GP – volant – kokpit

ŠPECIFICKÉ DETAILY INTERIÉRU.

MINI John Cooper Works GP – interiér – 360° pohľad MINI John Cooper Works GP – interiér – 360° pohľad
MINI John Cooper Works GP – pretekársky okruh MINI John Cooper Works GP – pretekársky okruh

PRETEKY PRE VÁS.

MINI John Cooper Works GP je striktne limitované na sériu iba 3000 kusov pre celý svet. Až uvidíte jeho rebelské dva výfuky na ceste, asi už bude neskoro. K dispozícii: Marec 2020.
MINI John Cooper Works GP – bočný a zadný pohľad – okruh MINI John Cooper Works GP – bočný a zadný pohľad – okruh

NA STIAHNUTIE.

Dajte svojmu telefónu osobný kontakt s MINI John Cooper Works GP. Vyskúšajte tieto skvelé tapety, ktoré vám pomôžu priblížiť váš deň. Používatelia systému Android môžu tiež prispôsobovať vzhľad svojich zariadení pomocou špeciálneho zvonenia JCW GP.
MINI John Cooper Works GP - side and rear view - track MINI John Cooper Works GP - side and rear view - track