Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
THE NEW MINI JOHN COOPER WORKS GP REAR SPOILER THE NEW MINI JOHN COOPER WORKS GP REAR SPOILER

PRE VYVOLENÝCH.

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP. *

Vozidlo bude dostupné začiatkom roka 2020

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP – FILM –MP4

Prísne limitované.

Nové MINI John Cooper Works GP je limitované na 3000 vyrobených kusov. Ak uvidíte na ceste jeho sebavedomý a agresívny vzhľad, je veľká šanca, že sa vám už neujde.
Dostupné začiatkom roka 2020.
NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP – 300 K – DISK KOLESA ZA ĽAHKEJ ZLIATINY

VIAC AKO

300K

Skroťte silu turbom preplňovaného, 2,0-litrového štvorvalcového motora. Odviažte svojho pretekárskeho ducha. Keď sa prvýkrát preveziete v modeli MINI John Cooper Works GP, zákruty na ceste už nikdy nebudú ako predtým.

Dostupné začiatkom roka 2020.**

NEFZ: 160 g/km, 7,0 l/100 km**

WLTP: 182 g/km, 8,0 l/100 km**

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP – 300 K – VÝFUK

VZRUŠENIE MINI NA MAXIMUM.

Najrýchlejšie, najvýkonnejšie MINI v histórii, navrhnuté pre maximálne vzrušenie. Posúvanie hraníc je hlboko zakorenené v našej DNA. Náš tím dizajnérov a konštruktérov dotiahol všetko do absolútneho extrému a vytvoril toto jedinečné pretekárske vozidlo.
NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP – JAZDEC – ZÁVODNÝ OKRUH 300 K NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP – JAZDEC – ZÁVODNÝ OKRUH 300 K
CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNE MINI – zamów MINI ELECTRIC w przedsprzedaży