ROZMERY

MALÝ FORMÁT VEĽKÉHO DOBRODRUHA.

Vaše dokonalé MINI je vzdialené iba na jediné kliknutie, chceme vám však pomôcť vybrať si presne ten model, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám. Dôležitý faktor, ktorý sa pri voľbe vozidla často prehliada, sú jeho rozmery. Poznať presné miery je viac než užitočné. Je to aj zaujímavé a informatívne. Tento návod sme vytvorili, aby sme vám umožnili zistiť viac o novom MINI Countryman a presvedčili vás, prečo je dobré poznať tieto čísla.
MINI Countryman - rozmery
MINI Countryman - rozmery - bočný pohľad

PARKOVISKÁ A GARÁŽE.

Ak vlastníte garáž, chcete si byť istí, že sa vaše MINI zmestí do priestoru, ktorý v nej máte. A nie všetky garáže sú rovnako veľké. Nové MINI Countryman je 4433 mm dlhé, 2069 mm široké (vrátane zrkadiel) a 1656 mm vysoké. Malo by sa teda vojsť do väčšiny priestorov a vďaka presnému riadeniu, excelentnej ovládateľnosti a zadným parkovacím senzorom je jeho manévrovanie po meste a mestských parkoviskách splneným snom.

PRIEMER OTÁČANIA 11,5 M.

Priemer otáčania vozidla je minimálny priestor, ktorý potrebuje, aby sa otočilo v plnom kruhu. MINI Countryman má malý priemer otáčania iba 11,5 metra, čo znamená prekvapujúco agilné manévrovacie schopnosti, na vozidlo týchto rozmerov. Výborne to využijete na uliciach mesta, v hustej premávke, v tesných priestoroch – aj pri narovnávaní sa po zacúvaní. S rovnakou sebaistotou zvládnete aj kľukatý terén mimo pevných ciest.
MINI Countryman – rozmery – polomer otáčania
MINI Countryman – rozmery – kolesá a pneumatiky

17-20” DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY.

Vzhľad vášho MINI Countryman vylepší a športovosť alebo eleganciu mu dodá naša paleta kolies rozmeru 17–20“ (v rámci príslušenstva až do 21"), spolu so zvýraznením jeho robustného imidžu. Stačí si zvoliť motorickú verziu a následne si vybrať z príslušnej ponuky letných a zimných kolies. Vo všeobecnosti najvšestrannejšími budú kolesá rozmeru 17 palcov. Rozmer kolies je však subjektívny a skutočne závisí od vášho vkusu a vašich priorít. Podrobnejšie konzultácie vám poskytne váš preferovaný predajca MINI – a možno si nejaké rozmery dokážete porovnať aj pri skúšobnej jazde.