Certifikované MINI Jednoznačne najlepšie.

dam Image

Objavte radosť z jazdy s jazdenými vozidlami z programu MINI Next s dlhou zárukou. Až keď vozidlo prejde rozsiahlou vizuálnou a technickou prehliadkou našimi špecialistami, získa certifikát MINI Next. Tento certifikát je zárukou 100 % prémiovej kvality a nekompromisnej spoľahlivosti. Každé jazdené vozidlo MINI Next sa predáva so zárukou v trvaní minimálne 24 mesiacov a súčasne s ním prichádza aj ucelená ponuka služieb a možností financovania. Nasadnite a nechajte sa inšpirovať.

dam Image

Dômyselná alternatíva.

Štandard poznáme tiež. Ale len ten vyšší.

Pre nás nie je kvalita len sľubom, ale základným princípom. Jazdené vozidlo s certifikátom MINI Next nie je staršie ako 5 rokov a nemá najazdených viac ako 120 000 km. Zároveň prešlo našou rozsiahlou a dôkladnou kontrolou. Certifikát získajú len vozidlá, ktoré spĺňajú všetky presne definované podmienky. Automobily MINI Next sú k dispozícii len u partnerov programu MINI Next, vďaka čomu dokážeme garantovať maximálnu kvalitu. Príďte sa presvedčiť!

dam Image

Rovnako dobré ako nové.

Tieto vozidlá MINI boli dokonale pripravené.

Každé jazdené vozidlo z programu MINI Next absolvovalo komplexnú kontrolu našimi odborníkmi. Len tak môžeme mať istotu, že ponúkame vozidlá spĺňajúce najvyššie štandardy. Okrem certifikovanej kvality jazdené vozidlá z programu MINI Next ponúkajú aj množstvo ďalších výhod. Okrem rozsiahlych záruk, či atraktívnych ponúk financovania máme pre vás aj jednu špecialitu: maximálnu radosť z jazdy.

dam Image

Poďme na to.

Premeňte svoj sen vlastniť MINI na skutočnosť. Naše finančné balíky sú dokonale prispôsobené tak, aby vyhovovali vašim osobným potrebám – stačí si len vybrať ten správny.

Vďaka množstvu vozidiel zaradených do programu MINI Next vám dokážeme rýchlo nájsť vozidlo, ktoré spĺňa všetky vaše požiadavky. 

Profitujte z našej jedinečnej ponuky. Stačí priamo kontaktovať partnera programu MINI Next alebo môžete sledovať výhodné ponuky vozidiel, ktoré sa pravidelne objavujú na tejto stránke.