VÝHODY PRE BUDÚCNOSŤ. Takmer nové jazdené vozidlá s množstvom výhod.

dam Image dam Image

Existuje množstvo dobrých dôvodov, prečo si vybrať vozidlo z programu MINI NEXT.

Jedným z nich je aj dobrý pocit. Dobrý pocit z toho, že keď navštívite partnera MINI NEXT, vždy tu nájdete vozidlá v tom najlepšom stave. A keď si jedno z nich kúpite, môžete využívať množstvo exkluzívnych služieb MINI.

dam Image dam Image

Prehľad výhod.

Keď si vyberiete jazdené vozidlo z programu MINI NEXT, môžete vás hriať vedomie, že ste urobili správne rozhodnutie. To preto, lebo automobil úspešne prešiel rozsiahlou kontrolou a získal certifikát MINI NEXT. S vozidlom z programu MINI NEXT prichádza aj široká ponuka záruk a Rovnako ručíme za to, že vozidlo nie je staršie ako 5 rokov a má najazdených menej ako 120 000 km.

dam Image

24-mesačná záruka na jazdené vozidlá.

Vozidlo, na ktoré sa môžete spoľahnúť: k vášmu novému jazdenému vozidlu automaticky získavate komplexnú 24-mesačnú záruku. Vďaka tomu budete musieť čakať naozaj dlho, kým vo vašom vozidle z programu MINI NEXT nájdete aj niečo iné ako radosť z jazdy.

dam Image dam Image

Komplexná kontrola vozidla

Automobily MINI NEXT sú k dispozícii len u partnerov programu MINI NEXT. Naše takmer nové jazdené vozidlá spĺňajú najvyššie štandardy, pokiaľ ide o vzhľad aj technickú stránku, v interiéri aj na karosérii. Každé vozidlo z programu MINI NEXT úspešne absolvovalo rozsiahlu kontrolu a svojím stavom absolútne vyhovelo presne definovaným kritériám.

dam Image dam Image

Certifikovaná história vozidla.

Pri kúpe jazdeného vozidla o ňom chcete vedieť všetko: predchádzajúcich majiteľov, služby zákazníkom, nehody alebo opravy. Preto má každé certifikované vozidlo MINI kompletnú a overenú históriu.

  • Section Name
  • Lízing a financovanie

    Partner MINI NEXT vám ponúkne atraktívne možnosti lízingu alebo financovania každého vozidla z ponuky MINI NEXT.

  • Skúšobná jazda

    Vozidlo z programu MINI NEXT, ktoré si vyberiete, je kedykoľvek pripravené na testovaciu jazdu.

  • Kúpa na protiúčet

    Keď budete kupovať vozidlo z programu MINI NEXT, môžete využiť našu ponuku odkúpenia vášho terajšieho vozidla za primeranú trhovú cenu.