NOVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ MINI COOPER.
100 % KONCENTROVANÝ COOPER.

NOVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ MINI COOPER.

Jednoduché, ale sofistikované. Vychutnajte si nové čisto elektrické MINI Cooper. Tento maximálny minimalista je stelesnením dizajnovej filozofie "menej je viac". Odstránením nadbytočných prvkov boli vytvorené čisté a plynulé línie, uhladené povrchy, s vyváženými proporciami. Jeho agilná kompaktná silueta je zvýraznená dlhým rázvorom a veľkým priemerom kolies. Je to MINI, z každého uhla pohľadu. Avšak s novou aurou novej éry. Nové čisto elektrické MINI Cooper je o minimalizme, komforte a inovíciách. 

 

K NOVÉMU ČISTO ELEKTRICKÉMU MINI COOPER MÔŽETE ZÍSKAŤ:

 

+ Zvýhodnené financovanie

+ Zvýhodnený balík výbavy

Ponuka od BMW Financial Services Slovakia s.r.o:

Úver s 0 % navýšením

MINI Cooper E MINI COOPER SE
Cenníková cena modelu s DPH 31 900 €
35 900 €
Dĺžka financovania 24 MESIACOV
24 MESIACOV
Splátka vopred 50% 50%
MESAČNÁ SPLÁTKA BEZ POISTENIA 1.-11.
1 €  1 € 
MESAČNÁ SPLÁTKA BEZ POISTENIA 12.
7 964 €
8 964 €
MESAČNÁ SPLÁTKA BEZ POISTENIA 13.-23.
1 € 1 €
MESAČNÁ SPLÁTKA BEZ POISTENIA 24.
7 964 €
8 964 €

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

 

Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Obrázky sú ilustračné.