PERSONALIZÁCIA

VYJADRITE SA.

Ponúkame nielen bohatšiu štandardnú výbavu než kedykoľvek predtým, prepracovali a vylepšili sme aj naše štýlové balíky. Tie skutočne privedú nové čisto elektrické MINI Cooper k životu, zvonku aj vnútri, originálnym spôsobom.

Čisto elektrické MINI - personalizácia – farby

Štýl
ESSENTIAL.

Váš vstup do sveta MINI s bohatšou štandardnou výbavou než kedykoľvek predtým. Štýl Essential je o udržaní čistej, prehľadnej a decentnej estetiky. Hlavné funkčné prvky exteriéru aj interiéru sú vypracované vo farbe Vibrant Silver, ktorá nahrádza chrómované zdobenie, čím podporuje prechod MINI k udržateľnejším materiálom. Modernú povahu novej generácie MINI podporuje aj nové spektrum vonkajších farieb.

Štýl
CLASSIC.

Pre tých, ktorí si cenia ikonický vzhľad a dizajnové prvky MINI. Štýl Classic prenáša prémiový odkaz MINI do súčasnosti. Interiér po prvýkrát obsahuje modernú 3D-pletenú textíliu. Dvojfarebný modrý a čierny pletený materiál na palubnej doske a dverách hravo kontrastuje s vysoko kvalitným čalúnením zo syntetickej kože Vescin Black alebo Grey s perforovaným pepitovým vzorom. Trojramenný športový volant je zdobený prešívaním a akcentmi vo farbe Vibrant Silver. Na exteriéri upúta pozornosť vysokolesklé čierne lemovanie prednej mriežky s logom MINI vo farbe Vibrant Silver. K dispozícii tiež máte možnosť nakonfigurovať si kontrastnú strechu.

Štýl
FAVOURED.

Ak vaše oči potešia moderné sofistikované detaily, prémiové materiály nášho štýlu Favoured ideálne pre vás oživia interiér dômyselnými kontrastmi a povrchmi. Náš najexpresívnejší štýlový balík obsahuje pletenú textíliu z recyklovaných vlákien na palubnej doske. Dôkazom toho, že vám ponúkame iba tú najvyššiu kvalitu, sú aj sedadlá čalúnené perforovaným materiálom Vescin, v rozličných farbách, s tradičným ozdobným prešívaním a lemovaním. Prémiový imidž exteriéru dodávajú ozdobné prvky v spracovaní Vibrant Silver. K dispozícii tiež máte možnosť nakonfigurovať si kontrastnú strechu.

Štýl
JCW.

Štýl JCW, inšpirovaný motoršportom a určený do bežnej premávky, udelí vášmu každodennému jazdeniu nádych pretekov. Má svoj vlastný dizajn prednej aj zadnej časti, pre zvýraznenie športového statusu. Lemovanie prednej mriežky vo vysokolesklom čiernom spracovaní s doplnkovou strechou Chili Red kompletizujú celkovo dynamický výzor. Toto je láska na prvý pohľad. Nasadnite na športové sedadlá MINI, čalúnené materiálom Vescin a pletenou tkaninou, pre exkluzívny pretekársky pocit. Červeno čierna farebná schéma JCW pokračuje aj na palubnej doske a paneloch dverí. Do zákrut sa môžete vrhať ako profík vďaka volantu JCW, potiahnutému čiernym perforovaným materiálom Vescin, so zdobením a prešívaním Vibrant Silver.

INÉ MINI PRE KAŽDÚ JAZDU.

Čisto elektrické MINI - digitálny zážitok - personalizácia

Ponorte sa do úplne nového zážitku z interiéru. High tech, inteligencia a ušľachtilé materiály v kombinácii s novým dizajnom sú doplnené o harmonický spôsob rozšírenia vášho každodenného digitálneho života. Vychutnať si môžete až sedem rozličných svetov vďaka svetelným scenárom a vašim vlastným nastaveniam dizajnu a pohonu. Navyše, pre všetky elektrické modely ponúkame nezameniteľný zvukový dizajn so špecifickými znelkami a novými akustickými signálmi s informačnými a varovnými funkciami.

REŽIMY MINI EXPERIENCE PRE INTENZÍVNE MINI OKAMIHY.

Čisto elektrické MINI - režimy režimy experience